Jump to content

Modul pro zrychlení eshopu


parek4u

Recommended Posts

E-shop se mi načítá opravdu hrozně pomalu. Neporadíte mi modul pro zrychlení, který máte odzkoušený ? Na netu je jich ke koupi spousta tak bych rád vsadi na ověřenou kvalitu.

 

Na shopu mám zapnutý cahe, vypnutou compilaci.

 

Při použití CCC se mi nezobrazuje polovina pozadí u různých bloků viz foto. Čím byto mohlo být ?

 

Díky za rady

 

Hosting mám angel-hosting.cz

Prestashop 1.4.3

www.webiste.cz

post-292932-0-49182600-1338838334_thumb.png

post-292932-0-49424300-1338838371_thumb.png

Edited by parek4u (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Při použití CCC se mi nezobrazuje polovina pozadí u různých bloků viz foto. Čím byto mohlo být ?

Mohla by to dělat šablona produkující nevalidní HTML/CSS. Ale bez zhlédnutí kódu před a po CCC je to jen fantazie.

Link to comment
Share on other sites

Rozhodně souhlas s oběma pány nade mnou. S CCC je třeba nakládat opatrně a prostě to vyzkoušet a najít optimální nastavení, blbnou v tomto směru i optimální šablony třeba v kombinaci s nějakým modulem :unsure: .

Nejpomalejší nejste, porovnal jsem si vás s alza, který bezpochybně běží na dedikovaném serveru, pravda v tuhle dobu s asi malilinko jinou zátěží :D

Pokud použujete k měření ten server ( dnes již asi archaický) z přiloženého jpg, nenechte se odradit případnou chybou, kterou někdy napoprvé hodí. Jako nástřel se to dá použít.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...