Jump to content

export


coma

Recommended Posts

  • 5 months later...

Objevil jsem EXPORT do XLS. Je ve francouštině a snažím se to rozchodit. Vypadá docela dobře.Jen mi chybí to rozběhat. Poradíte někdo jak dál?

Posílám link kde jsem to sosl.Mrknětre na to a řekněte co s tím dál.Instalace modulu v poho, ale jak to pracuje ve finále?????

http://www.prestashop.com/?ACT=29&fid=22&aid=11043_8u4pUhK23aRIcTdy63Cp&board_id=1

Link to comment
Share on other sites

Už mě nic jiného nenapadá, že máš pravděpodobně nastavené špatně práva. Správně nastavené práva pro ten modul exportproductsxls jsou CHMOD 777 rekurzivně a pro ostatní moduly v složce modules také.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Také jsem zkoušel vše i změnit jazyk a i zkontroloval exportproductsxls.php a zdá se vše v pořádku. Mám verzi 1.2.4.0
Nemáte někdo nápad, jak to rozchodit? Zkoušim zaškrtnout i jen 1 volbu, ale vždy se uloží tabulka jen s horním řádkem, jinak žádné údaje

Link to comment
Share on other sites

nefunkcnost tehle skriptu je vetsinou v tom ze nemaji osetreny vycuc z databaze...viz uz ty problemy s tim Id-jazyka, to ze to nevypise zadny hodnoty muze byt tim ze tam napriklad nemate zadnej produkt kterej odpovida sql dotazu kterej tam je pripravenej...badejte:-) ale lze to vyresit.

Link to comment
Share on other sites

Zatim jsem to vyřešil přes modul massupdate a přidal i sloupce, které jsem potřeboval, ale přes ten Excel by to asi bylo komfortnější, rozšíril bych si sloupce jak chtěl. V tom modulu to musim nastavit pro všechny stejně, takže je třeba zbytečně dlouhý pro sloupec quantity, ale krátký pro sloupec description :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Musíš si nainštalovať OpenOffice a v tom to otvoriť.
Ale je problém tak či tak mi to aj keď vyberiem kódovanie UTF-8 dá miesto znakov ako č, ť, ž otázniky.



Ahoj tak som sa v tom trosku rypal a teraz to zobrazuje spravne aspon mne v Office 2007.
Testovane na Prestashop Version 1.1.0.5 jazyk ID:3


Ahoj prosim at chcem sa ta opytat export mi funguje ale ked si doplnim do produktov nove ako urobim import tejto databazy spat do prestashopu?
vdaka za radu.

[email protected]
Link to comment
Share on other sites

No viem ze import je v PS v administracii, mne je to v podstate jedno ako to exportnem a importnem nejak jednoducho (bud z ps alebo cez databazu)
proste potrebujem dostat databazu produktov z PS do nejakej formy tabulky excel alebo nieco podobne (export) aby som tam mohol doplnit produkty (popis cenu a tak) a spatne ju importoval do PS.
Skusal som exportprodudctxls vid vizsie do xls ale neexportovalo mi to vsetky produkty z PS mozno moja chyba neviem a ked tam pridal nejake produkty tak som to chcel importnut ale nevedel som ako.
Takze asi tak
Vdaka za radu, presiel som uz viac for a uz par dni sa s tym trapim a nic, ale je mi jasne ze to nejako ide a ty to budes urcite vediet.:)
vopred diky

Link to comment
Share on other sites

Stáhni si modul na export a pak si vyhledej návod na import, sám sem ho dělal, v pdf. Jestli umíš pracovat s webovými nástroji, jako je například SEARCH, tak bys neměl mít problém, pokud ano. Pošli flašku bacardi a můžu tě po skype doučovat.

Link to comment
Share on other sites

No ako som pisal vyssie nastroj exportproductsxls.zip od Mira som si stiahol a instaloval ale neexportovalomi to vsetky produkty a neviem preco a za druhe search poznam ale ako vidim ze ty mas 5 hviezdiciek a velmi rad radis zivote druhym a davas im najavo ze ty si in a oni su blby tak este raz vdaka za radu ze si vytvoril navod v pdf a mam si ho hladat super rada
asi si myslis ze vsetci sa na hladanie vyseru a hned pytaju rozumy tak to nieje urcite moj sposob ale to je asi jedno ze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Musíš si nainštalovať OpenOffice a v tom to otvoriť.
Ale je problém tak či tak mi to aj keď vyberiem kódovanie UTF-8 dá miesto znakov ako č, ť, ž otázniky.



Ahoj tak som sa v tom trosku rypal a teraz to zobrazuje spravne aspon mne v Office 2007.
Testovane na Prestashop Version 1.1.0.5 jazyk ID:3


Ahoj Kucí, jsem tady nový a vše je pro mne docela nové. Zápasím s Prestou seč můžu. Banální věc, pro Vás, jak mám nainstalovat script exportproductsxls nebo kde ho mám uložit, aktivovat? Děkuji.
Link to comment
Share on other sites

Jako každý jiný modul...


Jeden modul jsem už přidával - hromadná úprava cen, ten šel v poho, ale u toho exportu do XLS mi to píše "záložka neexistuje". Soubory toho exportu jsem nahrál do prestashopu. Při zakládání nové záložky dávám do názvu - export do xls, třída - zkoušel jsem "cs" a pak "exportproductsxls", pak logo. A vždy se stejným výsledkem. Objeví se to v menu, ale s tím, že po kliknutí na záložku mi to píše "záložka neexistuje".
Link to comment
Share on other sites

Jako každý jiný modul...


Jeden modul jsem už přidával - hromadná úprava cen, ten šel v poho, ale u toho exportu do XLS mi to píše "záložka neexistuje". Soubory toho exportu jsem nahrál do prestashopu. Při zakládání nové záložky dávám do názvu - export do xls, třída - zkoušel jsem "cs" a pak "exportproductsxls", pak logo. A vždy se stejným výsledkem. Objeví se to v menu, ale s tím, že po kliknutí na záložku mi to píše "záložka neexistuje".


Už jsem na to přišel, jupíííí... Ale díky za ochotu. M.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mam ver. PS 1.3.1 no a mne to neslape, v xls su len popisky a v podstate nic neexportovalo.
Ma niekto skusenost ci tato verzia slape aj na PS 1.3.1 a ci je naozaj potrebne to exportovat do openofficu, alebo s kludom to funguje aj v exceli ??? Dikes


No tak ako, ne tu niekto ktoma rocchodeny tento modul pre office 2007 a na ver. 1.3.1 ???
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...