Jump to content

Design Teme / Realizare Module (la comanda)


Recommended Posts

- Realizam Teme si Module la comanda (preturi decente) -

 

- Teme -

* Se realizeaza utilizand tehnologia CSS3 si din imagini (in mod normal nu utilizam imagini dar browserul IE nu suporta anumite efecte grafice realizate din linii de cod)

* Adaptam Tema in functie de cerinte - 2 coloane (basic) - coloana stanga + main - coloana dreapta + main - etc. pe diagonala sau cum vreti voi :))

 

- Module -

* Putem realiza cam orice modul

* Cand solicitati realizarea unui modul NU UITATI SA SPECIFICATI CE VERSIUNE DE PRESTASHOP FOLOSITI !

 

Modificam module existente la cerere (ATENTIE! trebuie sa aveti acceptul realizatorului modulului - respectam munca altora) ... chestia asta o facem pe bere rece :))

 

* In cazul versiunilor vechi de prestashop treaba se complica putin deoarece noi pana acum am lucrat si testat module pe vs 1.4.* si nu detinem versiunile de p.s. mai vechi de 1.4

 

In curand o sa lansam si un site dedicat PrestaShop cu teme, module, tutoriale... gratuite si contra cost!

 

Pentru comenzi , intrebari etc. va rog sa trimiteti PM - voi incerca sa va raspund cat mai repede posibil!

 

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Va salut,

 

Imi cer scuze ca nu am mai dat nici un semn dar a fost o perioada destul de incarcata..

Observ ca lumea nu prea are nevoie de module... Decat doua cereri slabute... mai astept pana sambata sa vad daca mai cere cineva ceva interesant daca nu ma apuc de modulul lui lightsb "modul de contact customizabil" . Deci si prin urmare Lightsb daca pana sambata nu mai apare nimic interesant te rog sa-mi dai un PM cu ideea ta de modul putin detaliata!

 

Cheeersss!

Link to comment
Share on other sites

- Salutare -

 

Cadou pentru lansarea site-ul nostru 3 module gratuite! Asteptam propuneri de module !

 

Cheers!

 

Salut.

 

Eu caut un modul de discount, ceva mai complex.

 

1. Practic as vrea sa pot impartii clientii in X grupe de clientii.

2. Fiecare articol sa aiba X grupe de discount procentual setabile separat. ( ex. grupa 1 intre 1-100%, grupa 2 intre 1-100%...etc)

3. Fiecare grupa a unui articol sa se poata aloca unei grupe de clienti.

 

Practic vor fi preturi diferite de achizitie pentru fiecare grupa de clienti insa nu e un discount global. In businessul de birotica si papetarie unde lucrezi mult cu persoane juridice acestia vor sa vada produsul cu pretul atasat, intr-un catalog, inainte de al comanda si fiecare client are preturi diferente in functie de contractul incheiat. Aceste discounturi nu se pot aplica liniar pentru ca ai marje foarte diferite de la produs la produs ( de ex. la hartia pui maxim 5-7% si la penare 40%) si nu poti sa dai un discount de 10% general asa ca trebuie alocat pe articol.

 

Sper sa nu fie prea complex pentru entuziasmul vostru.

 

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Salut!

 

Ma intereseaza un modul pentru un site cu consumabile de imprimanta. Omul trebuie sa selecteze producatorul, apoi seria imprimantei, apoi imprimanta. Cand selecteaza imprimanta trebuie sa ii apara 2-3 produse, predefinite de mine sau dupa taguri, cum iti este mai usor. Astept mesaj te rog.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Va salut,

 

Imi cer scuze ca nu am mai dat nici un semn dar a fost o perioada destul de incarcata..

Observ ca lumea nu prea are nevoie de module... Decat doua cereri slabute... mai astept pana sambata sa vad daca mai cere cineva ceva interesant daca nu ma apuc de modulul lui lightsb "modul de contact customizabil" . Deci si prin urmare Lightsb daca pana sambata nu mai apare nimic interesant te rog sa-mi dai un PM cu ideea ta de modul putin detaliata!

 

Cheeersss!

 

Any news ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut

 

Eu caut un designer sa-mi faca o tema frumoasa si simpla dar si optimizata web. Nu tin neaparat sa fie de la 0 dar sa arate frumos, elegant.

Poate sa fie customizata cea basic, dar multe chestii nu le vreau. Plus ca aia basic e cam fada si nu e deloc optimizata seo.

 

Eu am cumparat acum o tema pe care o am pe site, dar nu pot spune ca ma da pe spate.

 

Situl este luxbeauty.ro. Am presta 1.5.1. Probabil ca o sa updatez la 1.5.2 in curand.

 

Astept propuneri cu lucrari realizate.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
×
×
  • Create New...