Jump to content

Εκτύπωση Σελίδας


dcakis

Recommended Posts

Ξέρει κανείς εάν υπάρχει κάποιο module ή ρύθμιση για να εκτυπώνει ο χρήστης κάποια σελίδα του eShop που θα θέλει ? Υπάρχει το Print Scr στο πληκτρολόγιο αλλά δεν το ξέρουν οι περισσότεροι χρήστες, κάτι που να είναι στο τέλος της σελίδας και να λέει π.χ. print this file, συνήθως για σελίδες με προδιαγραφές, τιμοκαταλόγους κ.τ.λ. ???

Link to comment
Share on other sites

το ποιο απλο που μου ερχεται ειναι να κανεις ενα pdf για καθε προιον και να το προσθεσεις...η να γραψεις καπου οτι με το prtSc μπορειτε να εκτυπωσετε την σελιδα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το ποιο απλο που μου ερχεται ειναι να κανεις ενα pdf για καθε προιον και να το προσθεσεις...η να γραψεις καπου οτι με το prtSc μπορειτε να εκτυπωσετε την σελιδα..

Nα το κάνω εγώ pdf, ξέρεις ψιλοδιαδικασία : πάρε κείμενο φτιάξε αρχείο Photoshop ή Corel, διαστάσεις πέρνα εικόνες κ.τ.λ. Nα τους γράψω οτι εκτυπώνει με το Print scr αυτό είναι που δεν θα καταλάβουν πολλοί. Αλλά στην τελική.

Link to comment
Share on other sites

μα υπάρχει μέσα στα module αυτό είδη, εμφανίζετε κάτω από το αποστολή σε φίλο.

Δεν το έχω αυτό στο eShop θα το κοιτάξω, αλλά πώς το λένε module ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι module. Θεωρητικά πρέπει να είναι κάτω από την φωτογραφία του προϊόντος με > και να γράφει Εκτύπωση.

 

Και μετά από τον έλεγχο μου το έχεις στο site σου.... (δες συνημμένη φωτό)

 

post-343927-0-00481300-1338986412_thumb.jpg

Edited by ACSS001 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μαλλον φταιει το οτι το print ειναι τοσο κοινο για σενα που πιθανοτατα βλεπεις την λεξη καθε μερα ωστε να περναει απαρατηρητο :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...