Jump to content
avathar

przelewy24 i wersja 1.5.x

Recommended Posts

Witam

chciałem spytać o szczegółową konfigurację tego modułu 

przelewy przechodzą ale nie wraca mi potwierdzenie do sklepu i muszę ręcznie zaksięgować

na ich stronie jest instrukcja ale nie bardzo ją rozumie

szukalem w googlach ale nie moge znaleść takiej lopatologicznej instrukcji  :)

przelewy 24 - wer.2.1

presta 1.5.5

włączałem też tryb modułu na testowy z transakcją błędną i poprawną

na błednej wywala ze strony logowania do serwisu

na poprawnej przechodzi ok

ale później pisze że niby wysłano do sklepu i czeka

Oczekuje (i) Wysłana do sklepu Tak

Wtrącę się... :D

Miałem chyba dwa miesiące temu taki sam przypadek. Od chłopaków z Przelewów24 dostałem taką instrukcję:

Proszę o doklejenie w pliku validation_prestasho_ok.php :

curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_CIPHER_LIST, "rsa_rc4_128_sha") - nie pamiętam już w którym miejscu :( 

Mówili, że poprawiali coś w zabezpieczeniach, ale nie puścili tego do sieci bo na niektórych hostingach jest to niepotrzebne. Zrobiłem to i problem zniknął. Za dwa dni Przelewy24 nie działały przez 12 godzin z powodu ataku Ddos - atak się skończył, a u mnie pojawił się ten sam problem z przed zmiany kodu.

I co? dzwonię do nich - odpowiedź "proszę usunąć wcześniej dopisaną linię kodu" - usunąłem i działa bez problemu :)

Problem pojawił się na 1.5.4.1 - zmiana kodu

Wykasowanie kodu - też na 1.5.4.1

Po aktualizacji sklepu do 1.5.5 płatności bez zarzutu działają na starym module bez tych zmian.

Być może wypuścili na chwilę moduł z tą dopisaną linią i Ty go właśnie pobrałeś - sprawdź...

Edited by PMaster

Wtrącę się... :D

Miałem chyba dwa miesiące temu taki sam przypadek. Od chłopaków z Przelewów24 dostałem taką instrukcję:

Proszę o doklejenie w pliku validation_prestasho_ok.php :

curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_CIPHER_LIST, "rsa_rc4_128_sha") - nie pamiętam już w którym miejscu :( 

Mówili, że poprawiali coś w zabezpieczeniach, ale nie puścili tego do sieci bo na niektórych hostingach jest to niepotrzebne. Zrobiłem to i problem zniknął. Za dwa dni Przelewy24 nie działały przez 12 godzin z powodu ataku Ddos - atak się skończył, a u mnie pojawił się ten sam problem z przed zmiany kodu.

I co? dzwonię do nich - odpowiedź "proszę usunąć wcześniej dopisaną linię kodu" - usunąłem i działa bez problemu :)

Problem pojawił się na 1.5.4.1 - zmiana kodu

Wykasowanie kodu - też na 1.5.4.1

Po aktualizacji sklepu do 1.5.5 płatności bez zarzutu działają na starym module bez tych zmian.

Być może wypuścili na chwilę moduł z tą dopisaną linią i Ty go właśnie pobrałeś - sprawdź...

Witam

jestem dozgonnie wdzięczny za to wtrącenie sie :D

usunąłem ten wpis z pliku validation_prestashop_ok.php i teraz wraca potwierdzenie przelewu do sklepu

suuper

wielkie dzięki :)

Witam

jestem dozgonnie wdzięczny za to wtrącenie sie :D

usunąłem ten wpis z pliku validation_prestashop_ok.php i teraz wraca potwierdzenie przelewu do sklepu

suuper

wielkie dzięki :)

Podpiąłem się pod te podpowiedzi :)

Dzięki z góry po raz kolejny :)