Jump to content

Regisztrációt megerősítő e-mail


csaknoriss

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Tud valaki működő modult nekem erre a funkcióra? Prestashop 1.4.8.2-t használok, kipróbáltam már 2 fajtát, de nem műkdtek.

Lényeg, hogy regisztrációkr kapjak egy megerősítő emailt és csak utánna tudjak belépni az oldalra.

 

Fizetős is lehet.

 

Köszönöm előre is.

Link to comment
Share on other sites

Talán akkor van jelentősége, ha te mint admin hagyod jóvá a regisztrációt, a jóváhagyásod nélkül nem tud a vásárló belépni a shopba. Ez felesleges időhúzás a leendő vevődnek, aki már lehet, hogy vásárolna de te ezzel akadályozod. Amennyiben egy jóváhagyó linket szeretnél küldeni a vevőnek a reg után - kattintson rá és már be is léphet -, annak sincs jelentősége csak felesleges plusz lépés.

A regről úgyis kapsz értesítést és ezután ellenőrizheted, hogy valós személy csatlakozott-e az oldalhoz. Robotok nem valószínű, hogy használnák az űrlapodat.

Persze lehet, hogy nem jól látom a célodat.

Edited by bazso (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Erről jut eszembe, hogy van aki még a sima regisztrációról is akar valami visszajelzést.

Nekem speciel mindegy, hogy ki, mikor regisztrál be.

Nekem csak a vásárlásról jön értesítés, és ez nekem bőven elég.

Link to comment
Share on other sites

nem akarok kötekedni, de ha saját magának erősíti meg, az miért jó?

amikor te engedélyezed a regisztrációt, annak nagykernél, kiemelt vevőnél van értelme.

én pont azon agyalok mostanában, hogy hogyan tudom a vásárlást gyorsítani, mert 10-ből 8 ember azt kérdezi, hogy kell regisztrálni, leadhatja telefonon, vagy mélen a rendelést?

az embereknek nincs idejük semmire.

van egy olyan modul, ami küld neked egy mélt, ha vki regisztrált. ez semmit nem csinál, de látod, ha regisztráltak.

ha érdekel, elküldöm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...