Jump to content

Vyřešeno - přiřazení zony u dopravce


tekky

Recommended Posts

Zdravim vsechny.

chtěl bych Vás požádat o pomoc.

V BO -> Prepravci -> osobní odběr(viz obr) -> nejde zaškrtnou oblast(resp jde, zaškrtnu dam ulozit ale zvolena oblast se neulozi) a tím pádem nelze u daného druhu dopravy nastavit cenu :( uz jsem nad tim stravil xx hodin, ale nenapada me kde je chyba.

U dopravce Č.Pošta oblast je zvolena v pořádku, ale u všech ostatních dopravu si oblast nemuzu zaskrtnout.

cenove pasma a vahove rozsahy mam nastaveny.

Jedine co me napada je to ze jsem odstranil vsechny ostatní zony a nechal jen Europe, dale jsem odstranil vsechny states, a zeme mam aktivni je CR.

Přikládám obr jak mám co nastavené. Předem děkuji všech za rady a připomínky.

6918_g1AZss6A10XqD4kN3LqW_t

6919_YJb3a2OD5rcPwqfoNjka_t

6920_VVvBb6m9d4HbcvoFfVxQ_t

6921_1422wXdWyz8btgRo6aL4_t

6922_mtChDnlKhGnLaWaFfy7z_t

6923_5wxB3ElTXJzUIjq90L8w_t

Link to comment
Share on other sites

Tak vyřeseno.

ale myslim, že je to pěknej bug, zkoušel jsem naisntalovat na jinem hostingu cistej PS a chyba stejna...

ŘEŠENÍ je následující: když vytváříte dopravce a chcete aby se uložila zaškrtnutá zona musíte k němu vlozit také obrázek. Bez něho se vše uloží ok, ale zona se nepřiřadí = nelze si u daného přeprace nastavit cenu.

Takze vytvorte dopravce vse vyplnte a prilozte obrazek a vše se ulozi OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ahoj, prosim poradis, jak ses dopracoval toho abys tam mel ceska republika, nebo ceska a slovenska republika, kdybych se zblaznila, tak mi to za kazdou cenu ukazuje pouze europe a u toho muzu pak nastavit cenu. Dekuju

Link to comment
Share on other sites

Co otevřít Zones nebo jak to je a pod Europe dát česká repub a slovenská?Pak se dá u přepravců zaškrtnout,pro kterou budelatný dovozce
Obavam se ze to by skutecne nebylo to prave orechove, jiste by se to timto zpusobem osmelit dalo, ale ja bych skutecne preferovala zachovani zakladni navrzene funkcnosti, cili ze zony budou jen zony a zeme budou zeme, takze by to melo fungovat tak, ze povolim li zeme CR a SK, melo by mi to nabidnout naceneni postovneho pro tyto dve zeme pro daneho dopravce.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nastavuje sa to takto:

1. Nastaviť zóny podľa cenníku dopravcu - napr. Slovenská pošta má Slovensko a zóny I., II., III......, UPS Slovensko a zóny 0, 1 a 2 viď príloha zóny.jpg
2. Zaradiť krajiny do jednotlivých zón - na prílohe to asi nevidieť ale keď chcem pre určitý štát poštu aj UPS tak ich musím nahrať dvakrát. Viď. príloha krajiny.jpg
3. Prideliť dopravcom jednotlivé zóny - viď prílohy dopravca.jpg a dopravca-ups.jpg
4. Podľa cenníka dopravcov zapísať ceny pre jednotlivé zóny podľa hmotnostných alebo cenových rozsahov (príloha poplatky.jpg

Štáty je možné vymazať alebo pridať podľa toho kde chceme zasielať tovar. Samozrejme podľa cenníkov dopravcu je potrebné nahrať hmotnostné alebo cenové rozsahy.
A hotovo!
Dúfam, že tento návod Vám pomôže vyriešiť problémy s cenami dopravy

11628_NilxPwRzDYtylbWyEDxo_t

11629_CEicQ1YIvPwk9yyeNath_t

11630_C2wDuTtb9VQdw4cidS7c_t

11631_Ay9nSxJqsxoucmK8DW5p_t

11632_BOorB9SIJCKsopkvgIec_t

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nastavuje sa to takto:

1. Nastaviť zóny podľa cenníku dopravcu - napr. Slovenská pošta má Slovensko a zóny I., II., III......, UPS Slovensko a zóny 0, 1 a 2 viď príloha zóny.jpg
2. Zaradiť krajiny do jednotlivých zón - na prílohe to asi nevidieť ale keď chcem pre určitý štát poštu aj UPS tak ich musím nahrať dvakrát. Viď. príloha krajiny.jpg
3. Prideliť dopravcom jednotlivé zóny - viď prílohy dopravca.jpg a dopravca-ups.jpg
4. Podľa cenníka dopravcov zapísať ceny pre jednotlivé zóny podľa hmotnostných alebo cenových rozsahov (príloha poplatky.jpg

Štáty je možné vymazať alebo pridať podľa toho kde chceme zasielať tovar. Samozrejme podľa cenníkov dopravcu je potrebné nahrať hmotnostné alebo cenové rozsahy.
A hotovo!
Dúfam, že tento návod Vám pomôže vyriešiť problémy s cenami dopravy


THX, zrona tohle jsem ted resil :)
Vyborny napad :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...