Jump to content

Objednávka - položka "mimochodem"


Fastarrow

Recommended Posts

Ahojte, nechápu co se stalo, ale popíšu to: Paní si objednala 2 Kolostra. Takže v objednávce jsou 2 kolostra, ale je tam taky Absolut power, který si neobjednávala.

 

Výsledná cena objednávky je 620kč což je správně pro dva kolostra a tato cena se i správně zobrazuje viz přílohu. Nicméně, když vytisknu PDF fakturu, tak tam jsou celkem tři položky a cena 910,- kč. V databázi je ID order 16 a jsou tam jen dva kolostra.

 

Nechápu co se stalo a jak to, nicméně potřebuju smazat Absolut power z objednávky (tudíž i z faktury), ale jak to mám smazat, když v databázi není?? V databázi ps_order_detail.

 

Zkoušel jsem vrátit zboží, ale na faktuře se stále zobrazuje...

 

Kde to mám smazat pls?

 

Díky!

 

p.s. pokud by měl někdo nějakou verzi jak se toto mohlo stát, tak díky.

pp.s. mazal jsem včera zkušební košíky, ale košíky té paní jsem nemazal. Mohlo to být tím?

post-332867-0-18138900-1337851251_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

V databázi check:

 

1) Orders - Podle ID Objednávky si najdi který ID košíku s tím souvisí

2) Carts_Products - Podle ID košíku mrkni co tam máš za produkty, pokud tam bude něco navíc, smaž ten řádek

3) Order_detail - Podle ID objednávky zas omrkni, co tam máš naskládaný za produkty, případně ten řádek uprav

 

Snad ti to pomůže :)

Link to comment
Share on other sites

Diky moc. Právě jsem to vyřešil v ps_order_detail`

 

Ted si vzpominam na jednu věc.. Já ten shop ještě testoval, když za dvacet minut si paní objednala kolostrum, tak jsem během jejího nákupu zrušil svoje testovací objednávky a nastavil číslování objednávek od jedné, jenže ona ten nákup nedokončila a na druhý den si teprve doobjednala zbytek a dokončila objednávku. Takže to bylo zřejmě tímto zásahem.

 

Popisuji to tu proto, aby to někomu eventuélně pomohlo - ať se ví o co go..

 

Díky za rady Džeku B)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...