Jump to content

Zaujimave produkty na titulke - problem


iljic

Recommended Posts

Mam takyto problem. Po kliknuti na produkt zobrazeny na titulnej stranke v module "Homefeatured" sa mi neotvori produkt.

Pri kliknuti na produkt z noviniek, alebo z kategorie sa otvara normalne bez problemov. Tento problem sa prejavuje len pri kliknuti na polozku zobrazenu v zaujimavych produktoch.

 

Http://www.borgio.sk

 

Verzia PrestaShopu: 1.4.6.2

Verzia softvéru servera: Apache/2.2.22 (FreeBSD) PHP/5.4.0 mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/1.0.0h DAV/2 mod_antiloris/0.4

Verzia PHP: 5.4.0

Verzia MySQL: 5.5.20

Link to comment
Share on other sites

Vyskušal som či to je košikom, vosiel som do kategorie "Bobble" , pridal som tovar priamo z kategorie aby som neotvaral produkt, vratil som sa na titulku a neotvara mi produkty z "Featured product" aj ked je v kosiku tovar. Tak kosikom by to nemalo byt.

 

Neviem , nechapem, nerozumiem. kdekolvek v akejkolvek kategorii ten tovar otvori bez problemov ale z "Feautred product" na titulke to robi tento problem.

Link to comment
Share on other sites

uz som skusal, ale v podstate si nemyslim ze to bude problem modulu homefeatured. Keď si skopirujem linku z produktu v "Featured product" a a pokusim sa ju otvorit v novom okne tak to tiez nejde. prave som zistil ze to robi pri polozkach zaradenych do kategorie "Home" Ked som zaradil produkt ktory je zaroven v novinkach aj do kategorie home tak ho neotvorí ani v novinkach na titulke. Ale v kategorii kde je zaradena primarne ju otvori bez problemov.

Po dalsom skumani som este zistil ze ked dam vygenerovat ".htaccess" v ktorom povolim "Optimalizacia"

tak ak otvorim produkt ktory nie je na titulke tak potom uz polozky z titulky idu nacitavat.

Edited by iljic (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...