Jump to content

Weboldal elérési hiba


csaknoriss

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Mitől lehetséges az, hogy az oldalt én csak a chrome böngészőbe tudom elérni IE és Firefox-ba pedig nem?

 

http://www.szerszamprofi.hu címről van szó.

 

Esetleg másnál is fent áll ez a dolog? Megoldást lehet találni rá?

 

 

Közben töröltem a böngészési előzményeimet és bejön mind3 böngészővel az oldal. Esetleg ezt kilehet valahogy iktatni?

Edited by csaknoriss (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Mitől lehetséges az, hogy az oldalt én csak a chrome böngészőbe tudom elérni IE és Firefox-ba pedig nem?

 

http://www.szerszamprofi.hu címről van szó.

 

Esetleg másnál is fent áll ez a dolog? Megoldást lehet találni rá?

 

Próbáld meg a böngésző cache fájlait törölni - talán a legegyszerűbb a CCleaner programmal. Nálam Internet Explorer és Chrome alatt is működik az oldal.

Link to comment
Share on other sites

Próbáld meg a böngésző cache fájlait törölni - talán a legegyszerűbb a CCleaner programmal. Nálam Internet Explorer és Chrome alatt is működik az oldal.

 

Igen megtörtént és azóta nekem is jó. Köszönöm. Viszont ha valaki ezt nem tudja, mondjuk egy "átlag" felhasználó...az ilyenkor mit tud vele tenni? Inkább ott hagyja az oldalt...ennek a kiküszöbölésére szeretnék valami megoldást kérni ha lehetséges.

Link to comment
Share on other sites

Igen megtörtént és azóta nekem is jó. Köszönöm. Viszont ha valaki ezt nem tudja, mondjuk egy "átlag" felhasználó...az ilyenkor mit tud vele tenni? Inkább ott hagyja az oldalt...ennek a kiküszöbölésére szeretnék valami megoldást kérni ha lehetséges.

 

Ezeket a meta tag-eket tedd a sablon fejlécébe, akkor IE alatt biztosan újratölti az oldalt (és nem cache-t használ majd):

 

<META HTTP-EQUIV="Cache-Control" CONTENT="no-cache">

<META HTTP-EQUIV="Pragma" CONTENT="no-cache">

<META HTTP-EQUIV="Expires" CONTENT="0">

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...