Jump to content

Εξαφανίστηκε το CMS


dcakis

Recommended Posts

Κατα λάθος έκανα επαναφορά στο module cms . Το βρίσκω στα tools>cms αλλά δεν μου το εμφανίζει στην σελίδα και εκτός αυτού εχει σβηστεί και ο τίτλος που ήταν INFORMATION.Οι υποκατηγορίες υπάρχουν τις βλέπεις στο footer αλλά δεν εμφανίζεται αριστερα στο πλαι που ήταν το μπλόκ

 

καμιά βοήθεια ?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν το ερμήνεψα το πρόβλημα σωστά, στην αριστερή πλευρά του shop έχει σε όλους ένα μπλόκ cms με τίτλο INFORMATION και μέσα σε αυτό έχει κατηγορίες : About us, delivery, Legal Notice, Privacy policy, κ.α. , εγω τις είχα αλλάξει και έβαλα άλλες.Τώρα, στα module πήγα να κάνω διαμόρφωση στο cms module και αντι να πατήσω διαμόρφωση πάτησα το κουμπί επαναφορά.Το αποτέλεσμα ήταν να να εξαφανιστεί το μπλόκ απο την σελίδα, και μετά που πήγα στα tools > cms δεν έγινε κάτι.Οι κατηγορίες υπάρχουν αλλά έχει εμφανιστεί το μπλόκ στην σελίδα με τίτλο home και αν πατήσεις πάνω του σε βγάζει σε σελίδα με τις κατηγορίες που δεν φαινόνταν. Εν ολίγης ξέρει κάποιος πως να το φτιάξω ξανα στην αρχική (default) κατάσταση .Μήπως να απεγκαταστήσω το module,να το ξυλόσω και απο το theme και μετά να το ξανά ανεβάσω ??? Υπάρχει κάποια λύση.

Ευχαριστώ.Η σελίδα μου είναι copierprintshop.gr

Edited by dcakis (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...