Jump to content

Prima pagina in Google GARANTAT!


Recommended Posts

Prima pagina in Google GARANTAT!

 

Prin aceasta oferta va garantam pozitionarea siteului dvs. pe prima pagina in Google dupa expresia dorita (ex."optimizare seo")

 

Platiti doar dupa ce siteul ajunge pe prima pagina in Google la cautarea dupa expresia respectiva.

 

Modalitati de lucru

  • Clientul va primi o analiza a numarului de cautari lunare pe expresiile cheie specifice siteului, pentru a putea alege o expresie cheie la cautarea careia siteul sa se pozitioneze pe prima pagina in rezultatele Google.
  • Clientul va primi contractul in doua exemplare, prin posta, un exemplar urmand a fi trimis inapoi semnat/stampilat impreuna cu alte detalii necesare (date logare Cpanel, interfata de Admin, etc dupa caz).
  • Pe toata perioada promovarii clientul va putea monitoriza evolutia siteului cu ajutorul SEO monitor (demo).
  • Dupa ce siteul ajunge pe prima pagina la cautarea dupa expresia dorita se va emite factura care urmeaza a fi platita in termen de 5 zile lucratoare.

Pretul total al acestui serviciu este de 300 eur la cursul zilei el neputand fi modificat de problemele care vor fi descoperite ulterior in cadrul siteului (virusi, banari, erori de indexare, scripturi malitioase, etc).

 

Mai multe detalii...

Link to comment
Share on other sites

:) lol .. buna reclama ti-ai facut deja.

 

oare o sa mai apeleze careva la tine cu o asemenea atitudine ?

 

Bafta.

 

Nu vad in ce consta atitudinea nepotrivita. Faptul ca raspunzi cuiva care spune ca atingerea primelor pozitii in Google se rezuma la a nu-ti fi "lene sa scrii, cateva cuvinte cheie" este intradevar pierdere de timp dar nu e atitudine nepotrivita.

 

Iar la o acuza iresponsabila de genul: "sigur ca da, teapa clasica de SEO" nu poti decat sa razi...cu respect bineinteles.

 

Oferta nu se adreseaza detinatorilor de siteuri care se pozitioneaza de la sine multumitor, ci acelora care merg pe expresii cheie cu concurenta medie si mare, si care nu au in veci nici o sansa sa ajunga pe prima pagina fara o interventie in sensul promovarii si optimizarii.

 

Oricum, ma mahneste sa vad si aici aceasta "calitate" a romanului de a arunca cu noroi in tot ce nu intelege; genial, se pricepe la toate si nimeni din jur nu are dreptate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In general cand ai un business de promovat (gen http://webdesignzone.ro/) nu cred ca este chiar potrivit sa sari in capul utilizatorilor cu diversele glume de prost gust .. ca cele de mai sus.

Ori incerci sa explici ceea ce ai de explicat si sa incerci sa iti asumi afacerea ori o lasi balta .. discutiile aste vor ramane in istoric (goolge) si la orice cautare dupa al tau site .... aceasta discutie te va trage in jos.

Curiozitatea mea este : de ce nu ti-ai optimizat site-ul tau (observ ca ai avut un maxim de 90 de vizitatori anul trecut iar in rest doar ~ 10 .. 12 intre care daca te scadem pe tine si eventual traficul artificial generat cred ca ai 3-4 useri unici/zi). PR-2 de acum, vad ca nu reprezinta nimic si la primul update cred ca te arunca in strafundurile netului. mare grija.

 

ps: ma intreb oare ce pateste ala care iti refuza serviciile auzind pretul ..... timpul de ajungere pe prima pagina pe google .. etc.

 

O seara buna si bafta in afaceri.

Link to comment
Share on other sites

Curiozitatea mea este : de ce nu ti-ai optimizat site-ul tau (observ ca ai avut un maxim de 90 de vizitatori anul trecut iar in rest doar ~ 10 .. 12 intre care daca te scadem pe tine si eventual traficul artificial generat cred ca ai 3-4 useri unici/zi). PR-2 de acum, vad ca nu reprezinta nimic si la primul update cred ca te arunca in strafundurile netului. mare grija.

 

Toate siteurile mele sunt pe prima pagina dupa diferite expresii.

Numarul de vizitatori este corespondent expresiilor respective, iar pentru ca sunt doar PFA comenzile generate de traficul asta sunt in principiu de ajuns.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

SEO inseamna multa munca si este k!... daca se face plata numai dupa ce efectele se vad...nu vad cum esti inselat?!...dar este tot timpul un dar...nimeni nu iti garanteaza ca o sa stai in aceeasi pozitie tot timpul...trebuie tot timpul sa muncesti pentru ca nici concurenta nu doarme...aici e spilul...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

prestashop, are optimizare foarte buna, daca stii unde sa pui cuvintele cheie, nu merita saplatesti nici un leu, daca nu tie lene sa scrii, cateva cuvinte cheie :D :D:D

O intrebare va rog! Sunt la inceput de Prestashop si intrebarea mea este .. unde se pun exact cuvintele cheie ?

Va multumesc pentru raspuns.

Link to comment
Share on other sites

O intrebare va rog! Sunt la inceput de Prestashop si intrebarea mea este .. unde se pun exact cuvintele cheie ?

Va multumesc pentru raspuns.

in bo >preference>seo&url acolo ai un index il deschizi si incepi acolo , dupa acea la fiecare produs in parte ai seo optimizer acolo pui celalate cuvinte cheie specifice produsului

Link to comment
Share on other sites

in bo >preference>seo&url acolo ai un index il deschizi si incepi acolo , dupa acea la fiecare produs in parte ai seo optimizer acolo pui celalate cuvinte cheie specifice produsului

Va multumesc pentru raspuns ! ... Eram disperat ca nu mai imi gaseam produsele pe google , dar vad ca usor usor au inceput sa apara .Toata stima ! .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...