Jump to content

Sklep na facebooku - FcbShop integracja prestashop z facebook


Recommended Posts

Witam
Posiadam autorski moduł integrujący wybrany fanpage z sklepem prestashop: FcbShop.

FcbShop to moduł Prestashop, który zintegruje Twój fanpage z Twoim internetowym sklepem. FcbShop to nowy, profesjonalny kanał sprzedaży w sieciach social media. Atrakcyjne narzędzie udostępniające Twój sklep wszystkim facebookowiczom wpłynie na zwiększenie przychodu i jeszcze większe przywiązanie użytkowników do Twojej marki!



PrestaShop sklep na facebook

faceshop-cover-big.png



W skład FcbShop wchodzi moduł Prestashop oraz aplikacja facebook umożliwiająca dodanie zakładki ze sklepem na wskazaną przez Ciebie stronę fanpage. Instalacja i konfiguracja sklepu jest niezwykle prosta i sprowadza się jedynie do kilku kliknięć myszką.

Pierwszym krokiem jest instalacja na wskazanej stronie fanpage zakładki ze sklepem. Proces instalacji odbywa się poprzez wykorzystanie naszej aplikacji facebook FacebookShop Drugim krokiem jest instalacja modułu FcbShop w Twoim sklepie internetowym. Ostatnim krokiem jest konfiguracja modułu zgodnie z własnymi potrzebami. Całość zajmie Ci nie więcej niż kilka minut!

 

 

 

 

 

MODUŁ DZIAŁA BEZ CERTYFIKATU SSL (od listopada 2013)

lb4IXMR.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

moduł został zakutalizowany!

- Dodaliśmy funkcjonalność wyboru zdjęcia produktu, które będzie wyświetlane jako okładka na liście produktów, z całą pewnością pomoże to spersonalizować sklep jeszcze bardziej :)

- Nie obyło się bez poprawek, bowiem poprawiliśmy funkcjonowanie stron informacyjnych. Teraz ładują się szybciej i na wszystkich przeglądarkach

 

więcej informacji o aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie modułu: moduł prestashop - sklep na facebooku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aktualizacja! Wersja 1.8.6 została wydana!

W najnowszej wersji poprawiliśmy wyświetlanie się drzewa kategorii w Sklepie. Nie ważne jak głębokie będzie Twoje drzewo - odtąd będzie wyświetlać się poprawnie. Zawsze. Kolejną nowinką jest poprawa funkcjonowania menu, widoczna i podnosząca usability.

więcej inofrmacji o aktualizacji można przeczytać w osobnym artykule: aktualizacja modułu prestashop - sklep na facebook

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moduł został zaktualizowany.

 

wersja 1.8.9 posiada już specjalne ustawienie, które zadecyduje o trybie działania modułu. Chodzi tutaj o przyjazne url, wiele serwerów uniemożliwia korzystanie z tej opcji, co powodowało problemy z działaniem modułu. Teraz, można jednym kliknięciem myszki to zmienić :) Dodatkowo dodane zostało Brazylijskie tłumaczenie (Portugalski) - specjalne podziękowania dla Mirki :)

 

więcej informacji tutaj: prestashop facebook shop 1.8.9 (po angielsku)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam.

Na jakiej dokładnie zasadzie działa ten moduł. ?. Czy są jakieś ograniczenia produktów. czy działa pod wersjami 1.3 1.4.1.5 ?

Pytam bo mam 3 sklepy każdy ina wersja. Oczywiście czy jest po polsku ?

Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Na jakiej dokładnie zasadzie działa ten moduł. ?. Czy są jakieś ograniczenia produktów. czy działa pod wersjami 1.3 1.4.1.5 ?

Pytam bo mam 3 sklepy każdy ina wersja. Oczywiście czy jest po polsku ?

Dziękuję za odpowiedź.

 

 

Nie ma ograniczeń produktów, moduł wyświetla ofertę bezpośrednio ze sklepu, czyli prezentowana jest zawsze aktualna lista produktów (i co najważniejsze pełna - brak ograniczeń) z aktualną ceną, promocją, wyprzedażą itp.

 

Moduł działa w sklepach w wersji:

  1. 1.2.x
  2. 1.3.x
  3. 1.4.x
  4. 1.5.x

 

No i dostępne jest pełne Polskie tłumaczenie.

Oto przykładowe wdrożenia w języku polskim:

 

http://www.facebook....194782047323301

http://www.facebook....194782047323301

http://www.facebook....194782047323301

 

Jeżeli są jeszcze jakieś pytania - proszę pisać

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1 licencja = 1 instalacja

3 instalacje = 3 licencje

 

(szczegóły dotyczące licencjonowania dostępne są w regulaminie sklepu)

 

W przypadku zainteresowania wieloma licencjami, możliwe jest uzyskanie rabatu, po szczegóły zapraszam na [email protected]

lub tutaj, poprzez system prywatnych wiadomości

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1.8.9.1 wersja wydana, poprawiony został problem z tłumaczeniami oraz walutami w wersji 1.5.4.1 prestashop. Ów problem nie wpływał na działanie sklepu, ale wywalał do logów błąd (PHP notice) - nic wielkiego, ale poprawki naniesione :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

do pierwszego postu dodane zostały linki do sklepów na facebooku, które wykorzystują moduł FaceShop.

Apeluję również do pozostałych osób posiadających własny FaceShop - z chęcią umieszczę link do Twojego sklepu.

Linki proszę przesyłać na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Co do aktualizacji to czekam z niecierpliwością. :)

 

A możesz mi to wytłumaczyć prościej z tym SSL :)

Co muszę zrobić aby osoby wchodzące przez  IE lub mozzila nie miały komunikatu o niebezpieczeństwie

Kupiłem już tego SSL i działa na stronie, a komunikat jest nadal.

Spróbuj cierpliwie mi to wytłumaczyć.  

 

 

P.S.

 

Co do tej nieszczęsnej kopii zgłosiłem do właściciela serwera i wyłączył stronę która ten moduł ukradła aż do wyjaśnienia. Taką dostałem informację.

Edited by hatrick (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

sprawdziłem w firefoxie (23)

 

TirV22N.png

 

zakładka ładuje się poprawnie, nie ma białej strony.

 

 

sprawdziłem jeszcze internet explorer:

RaW0mZc.png

 

 

oraz dodatkowo roboczą wersje chrome (Wersja 31.0.1622.1 canary Aura) i efekt jest podobny:

myHRPFE.png

 

 

 

 

czy możesz sprecyzować na czym dokładnie polega problem z niewyświetlająca się treścią?

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o to że wspominałeś że jak nie będę miał ssl na swojej stronie to będzie się pojawiał komunikat o "ostrzeżenie o zabezpieczeniach"

Mam już ssl i w IE (wersja 8.0.6001.18702) nadal mi się pojawia ten komunikat)

Doradz proszę jak to poprawić

 

xdl2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

przede wszystkim witam wszystkich, to mój pierwszy post :)

 

Dołączam się do tematu, bo od tygodnia próbuję się z Tobą skontaktować i nie wiem, czy Twój mail: support@.... działa?

 

Zainstalowaliśmy Twoją aplikację, ale były kłopoty, pisałem Ci w mailu. W tej chwili sytuacja wygląda tak, że stronie Facebook sklep jest już widoczny, ale na liście aplikacji nie ma żadnej aplikacji. Jak w takiej sytuacji usunąć aplikację z profilu Facebook? Chcieliśmy też zmienić logo Faceshop i nazwę shop? Można to jakoś zrobić?

No i najważniejsze - Firefox blokuje dostęp do strony. Wyświetla się biała strona - trzeba za każdym razem ręcznie wyłączyć ochronę. Rozumiem, że jak będziemy mieli ssl, to Firefox przestanie blokować?

 

pozdrawiam

sylwester

Link to comment
Share on other sites

witam

 

automatyczny responder powinien wysyłać wiadomości, że byłem offline. Od wczoraj wieczorem żadna dodatkowa wiadomość nie doszła. W tym momencie nadrabiam zaległości z ostatniego tygodnia.

 

 ale na liście aplikacji nie ma żadnej aplikacji. Jak w takiej sytuacji usunąć aplikację z profilu Facebook?

można to zrobić bezpośrednio na stronie fanpage:

 

 

1 klikamy w ikonę edycji

xGvJJsx.png

2 klikamy uninstall app

mGUSFDK.png

 

 

następnie z prywatnych ustawień konta facebook (konto prywatne - nie fanpage):

1) wchodzimy w zakładkę APPS

2) usuwamy aplikację z własnego konta [x]

vACBl8v.png

 

 

 

Następnie wchodzimy na stronę aplikacji facebook: http://apps.facebook.com/prestashopstore/ akceptujemy uprawnienia i instalujemy appkę na wskazanej stronie

 

 

 

 

 

 

No i najważniejsze - Firefox blokuje dostęp do strony. Wyświetla się biała strona - trzeba za każdym razem ręcznie wyłączyć ochronę. Rozumiem, że jak będziemy mieli ssl, to Firefox przestanie blokować?

 

To jest nieoczekiwana zmiana wprowadzona przez przeglądarkę firefox w wersji 23 (najnowszy IE oraz Chrome od przyszłej wersji 31) taką funkcjonalność będzie również posiadać. Na stronie modułu cała procedura jest opisana, w tym również na stronie aplikacji o której mowa powyżej. Darmowe certyfikaty akceptowane przez wszystkie przeglądarki dostępne są w firmie StartCom http://www.startcom.org/

Link to comment
Share on other sites

jest opcja na to aby przydzielić mi tymczasowo administratora do strony fanpage? postaram się ogarnąć to wszystko zgodnie z wytycznymi które przedstawisz.

 

tak jeszcze nawiązując do poruszonej tematyki:

biuro@PharmaXXXXXXXXX to konto prywatne w sensie profil "osoby" ? 

logując się tym mailem, po przejściu na stronę aplikacji tj. http://apps.facebook.com/prestashopstore/

 

powinna się pojawić strona aplikacji wraz z listą stron fanpage na ktorych zainstalowana jest appka:

zkkJlKS.png

 

czy tak to wygląda u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

tak, teraz tak to wygląda

 

przed chwilą przetestowałem i chyba wszystko działa

 

generalnie to konto zostało od zera założone jako strona firmowa i loguje się przez biuro@PharmaXXXXXXXXX

żadne konto osoby prywatnej nie jest powiązane z tą stroną, ale Facebook pisał, że nie będzie potrzebne dodatkowe konto i że można będzie w pełni zarządzać stroną

w zeszłym tygodniu trochę zgłupiałem, bo przez dwa dni Twoja aplikacja wyświetlała mi się na liście zainstalowanych aplikacji, a później zniknęła, ale teraz już wiem, jak w razie potrzeby ją usunąć i powtórnie zainstalować

 

jak będą problemy, to w razie czego udostępnię Ci dostęp jako administrator, ale na razie jest chyba OK - dzięki za pomoc

 

pozostała jeszcze tylko sprawa tego Firefoxa, ale tak jak napisałeś, poszukam instrukcji na Twojej stronie

Edited by sylwester (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 

w zeszłym tygodniu trochę zgłupiałem, bo przez dwa dni Twoja aplikacja wyświetlała mi się na liście zainstalowanych aplikacji, a później zniknęła, ale teraz już wiem, jak w razie potrzeby ją usunąć i powtórnie zainstalować

 

 

w tym przypadku sprawa wyglądała tak, że skrypt wyrywkowo i automatycznie, co jakiś czas weryfikuje posiadane licencje modułów z podpiętymi adresami sklepów. Jeżeli coś jest nie tak, strona jest automatycznie blokowana (wyświetla się regulamin sklepu).

 

Jak Tylko o tym napiałeś, sprawdziłem dokładnie dane i podpiąłem wszystko tak jak powinno być podpięte, i zapisałem zmiany na stałe - w związku z tym, blokad już nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

wersja 1.8.9.4 została wydana

  1. gdy aktywne jest połączenie SSL moduł generuje poprawne linki (ssl) w związku z czym skrypt nie dołącza "niezabezpieczonych" treści
  2. poprawione działanie buttonów portali społecznościowych (facebook like, google+, pinterest)
  3. po refreshu / przejściu do nowej kategorii (ładowanie AJAX) buttony wyświetlają się na nowo (nie znikają)

 

instrukcja aktualizacji

  1. zgrać pliki faceshop.php / tabshop.php na serwer
  2. zgrać foldery /js/ na serwer

wyeliminuje to konieczność ponownego ustawiania grafik itp.

Link to comment
Share on other sites

wersja 1.8.9.4 została wydana

  1. gdy aktywne jest połączenie SSL moduł generuje poprawne linki (ssl) w związku z czym skrypt nie dołącza "niezabezpieczonych" treści
  2. poprawione działanie buttonów portali społecznościowych (facebook like, google+, pinterest)
  3. po refreshu / przejściu do nowej kategorii (ładowanie AJAX) buttony wyświetlają się na nowo (nie znikają)

 

instrukcja aktualizacji

  1. zgrać pliki faceshop.php / tabshop.php na serwer
  2. zgrać foldery /js/ na serwer

wyeliminuje to konieczność ponownego ustawiania grafik itp.

 

Podmieniłem pliki i folder. Błąd z komunikatem wyeliminowany. Natomiast nadal mi się lubie to w kategoriach nie pojawia tylko na stronie głównej.  

Po przejściu z kategorii na stronę główną też znikają.

 Zerkniesz na to?

Edited by hatrick (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

nic nie trzeba robić na FB, wystarczy tylko wgrać te pliki tak jak to pokazałem powyżej tj.

instrukcja aktualizacji

  1. zgrać pliki faceshop.php / tabshop.php na serwer
  2. zgrać foldery /js/ na serwer

wyeliminuje to konieczność ponownego ustawiania grafik itp.

 

Link to comment
Share on other sites

paczka z aktualizacja zostala zaktualizowana, nowy plik shop2.js zostal dodany

hatrick, możesz zweryfikować?

Działa. Dziękuję

 

 

Pamiętaj, też proszę o moim pytaniu które dotyczyło podłączenia pod Analytics`a. :)

Wspominałeś, że się tym zajmiesz. Fajnie by było wiedzieć czy w ogóle z tego ludzie korzystają i który produkt najczęściej wybierają.

 

Z tym akurat mi się nie śpieszy, rozumie że to dodatkowy bajer, ale wydaje mi się, że przydatny... Pomyśl proszę czy nie warto by było go dodać.

 

Chyba że da się dorobić do modułu coś jak analytics. Dodatkowa zakładka w PS w module gdzie było by tam podsumowanie kliknięć. Ale nie ukrywam że z GA można więcej informacji wyciągnąć.

 

Pomyśl nad tym w wolnej chwili...

 

P.S.

Aplikacja w tej chwili śmiga elegancko. Na prawde kawał dobrej roboty. Z czystym sumieniem polecam 

Edited by hatrick (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

pod koniec tygodnia wyjdzie kolejny update z analyticsem, tylko zastanawiam się jak to rozwiązać i czy nie lepiej by było po prostu dodać etykiety do linków, które będzie można śledzić w analyticsach dla "zwykłego" sklepu

 

Czy coś drgnęło w tym temacie?

Link to comment
Share on other sites

no właśnie zapodałem temat myślałem, że jakiś odzew w tym temacie będzie ;)

nie bardzo wiem co dokładnie jest potrzebne, osobne statystyki, czy np. śledzenie samych kliknięć za pomocą odpowiednich etykiet, no i te statystyki byłyby wliczane do "oryginalnych"

Link to comment
Share on other sites

no właśnie zapodałem temat myślałem, że jakiś odzew w tym temacie będzie ;)

nie bardzo wiem co dokładnie jest potrzebne, osobne statystyki, czy np. śledzenie samych kliknięć za pomocą odpowiednich etykiet, no i te statystyki byłyby wliczane do "oryginalnych"

Jezeli chodzi o GA to wystarczyloby, aby zliczalo ilosc przejsc z fbshop ( jezeli da sie to bardziej rozwinac too super). Natomiast przydaloby sie dodatkowo, aby np w module na sklepie pojawialy sie statystyki z ktorego konkretnie produktu sa przejscia. Ktory najczesciej jest klikany. Dodatkowo mozna by bylo wybrc zakres czasowy z mozliwoscia porownania dwoch okresow.

 

Dla mnie obojetne jest czy mozliwosci te bede mial w GA czy w module presty.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie ma ograniczeń produktów, moduł wyświetla ofertę bezpośrednio ze sklepu, czyli prezentowana jest zawsze aktualna lista produktów (i co najważniejsze pełna - brak ograniczeń) z aktualną ceną, promocją, wyprzedażą itp.

 

Moduł działa w sklepach w wersji:

  • 1.2.x
  • 1.3.x
  • 1.4.x
  • 1.5.x

No i dostępne jest pełne Polskie tłumaczenie.

Oto przykładowe wdrożenia w języku polskim:

 

http://www.facebook....194782047323301

http://www.facebook....194782047323301

http://www.facebook....194782047323301

 

Jeżeli są jeszcze jakieś pytania - proszę pisać

 

pozdrawiam

 

Witam

 

Te linki do wdrożeń w języku polskim prowadzą do pustej strony na facebooku, tak jakby te sklepy jeszcze nie wdrożyły do końca faceshopu.

 

A mój problem jest taki, że kupiłam faceshop, wgrałam moduł według instrukcji i sklep na facebooku mi się nie wyświetla...podobnie jak w tych linkach pojawia się pusta strona.

Przesyłam linka do mojego faceshopu:

https://www.facebook.com/thecitynation/app_194782047323301

i proszę o pomoc - dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witam, na stronie http://mypresta.eu/pl/moduly/portale-spolecznosciowe/sklep-na-facebook.html

jest taka informacja:

 

S2X6ytD.png

 

nalezy wykorzystać bezpieczne połączenie SSL.

jeżeli takiego połączenia nie będzie, użytkownik musi zaakceptować niezabezpieczone treści.

 

informuję również, że jeżeli certyfikat ssl jest problemem można skorzystać z darmowego: startssl.org (akceptowany przez wszystkie przeglądarki z sumą ubezpieczenia $10000) - napomnę, że w tym tygodniu (środa/czwarteK) wydana zostania aktualizacja aplikacji faceshop (na facebooku) która działać będzie BEZ SSL, wszysktim i wszędzie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jeszcze dodam, że dziś wydana zostanie aktualizacja modułu, która powiązana będzie bezpośrednio z aktualizacją appki na facebooku,

jak wszystko dobrze pójdzie to aplikacja na fb zostania zaktualizowana w dniu jutrzejszym, tak aby na środę można było całościową zamknąć update :)

Link to comment
Share on other sites

ok, pierwszy etap aktualizacji zakończony, nowa wersja modułu jest do pobrania (1.8.9.6) z paneli klienta na http://mypresta.eu/

kolejny etap aktualizacji (już nie związany z modułem a z aplikacją) będzie miał miejsce dzisiejszej nocy i przez cały jutrzejszy dzień,

szacowany termin zakończenia prac: wtorek wieczór / środa

Link to comment
Share on other sites

ok, pierwszy etap aktualizacji zakończony, nowa wersja modułu jest do pobrania (1.8.9.6) z paneli klienta na http://mypresta.eu/

kolejny etap aktualizacji (już nie związany z modułem a z aplikacją) będzie miał miejsce dzisiejszej nocy i przez cały jutrzejszy dzień,

szacowany termin zakończenia prac: wtorek wieczór / środa

 

@vekia, czy trzeba cały moduł podmienić czy tylko .php wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

skonfiguruj ustawienia modułu, zmień ładowanie dużych zdjęć (strasznie zamula sklep) w chwili obecnej sklep ładuje 25 produktów, ładując jednocześnie obrazy najwięszej rozdzielczości: http://thecitynation.com/img/p/2/9/29.jpg

 

w ustawieniach modułu polecam skonfigurować każdą zakładkę i kliknąć "save" nawet jeżeli wszystko wygląda na skonfigurowane poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moduł został zaktualizowany: nowa wersja została wydana: 1.8.9.7

- poprawione działanie "zmieniarki" języka

- wyeliminowany problem z "pustym" językiem (wówczas sklep nie ładował się - problem występował tylko w przypadku połączeń bez ssl)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Moduł został zaktualizowany!
- nowy typ menu z efektem dropdown, czyli menu rozwijające podkategorie po najechaniu myszką na kategorie poiom wyżej ;)
- możliwość wykluczenia wybranych kategorii z menu
- pełny support prestashop  1.6
 

 

 

facebook-shop-tab-prestashop-1-6-menu-ca

 

EgJhT9m.png

Link to comment
Share on other sites

aktualizacja!

wersja 1.8.9.83 wydana, chwile po tym zaktualizowana do 1.8.9.84

wyeliminowane błędy związane ze starszymi niż wersjami prestashop niż 1.6 

wprowadzenie aktualizacji do 1.6 wprowadziło parę niekompatybilności wstecz

teraz jest już OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam,

Przed chwilą zakupiłem moduł, jednak pojawia się mi mnóstwo problemów:

 

1. Produkty wyświetlają się tylko "za pierwszym" uruchomieniem na stronie głównej. Później próbując przechodzić na inne strony, nie ładuje mi produktów w żadnej kategorii, nowości, na stronie głównej...itp... Nie ładuje również bloków CMS

2. Kiedy próbuje wyłączyć sklep na facebooku z poziomu aplikacji pojawia mi się błąd: "error #8, try again or contact with PrestaSales team". Sklep jestem wstanie wyłączyć z poziomu fanpaga.

3. Czasami w czasie przeglądania wyskakuje błąd(z poziomu fana) w stylu: Nie masz zainstalowanej apki na stronie lub jest źle skonfigurowana.

 

Generalnie uniemożliwia mi to "aktywacje" appki na fanpagu.

 

Inne pytania:

 

Da się ustawić inną walutą na fanpagu jako domyślną?

 

EDIT:

Trudno mi znaleźć przyczynę, ale sklep zaczął działać dobrze...Może potrzebował czasu :).

 

To powtórze Inne pytania:

 

Da się ustawić inną walutą na fanpagu jako domyślną?

W przypadku CMS, "brakuje" mi strony. Czasami na szerokość, a czasami na wysokość aby wszystko dokładnie wyświetlić. Da się z tym coś zrobić?

 

EDIT2:

 

Działa, ale przy próbie zmiany języka na angielski, początkowo wyskoczył mi błąd:

 

Facebook Shop module isn't installed in your store, or app isn't configured correctly.

 

Po odświeżeniu otworzyło się, ale nie wyświetlało bannerów.

 

EDIT3:

 

Nie wiem od czego to zależy, ale znowu nie wyświetlają się produkty :)

Edited by Skarbona (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1) przy pierwszej instalacji sklep na fb potrzebuje od kilku, do kilkudziesięciu minut na pełną synchronizację pomiędzy sklepem a aplikacją na facebook. sprawdziłem sklep teraz i synchronizacja została zakończona w 100%, więc już działa

2) jw. 

3) jw. 

 

:)

 

 

Da się ustawić inną walutą na fanpagu jako domyślną?

W przypadku CMS, "brakuje" mi strony. Czasami na szerokość, a czasami na wysokość aby wszystko dokładnie wyświetlić. Da się z tym coś zrobić?

 

co do waluty

sklep na fb korzysta z waluty domyślnej w sklepie

 

 

co do cms

na stronie instalacyjnej aplikacji można ustalić wysokość sklepu, trzeba ustawić ją z "zapasem"

wtedy nie będzie brakować miejsca na zawartość cms (wzdłuż i wszerz)

Link to comment
Share on other sites

ok, odnalazłem przyczynę problemów ze sliderem.

przydzielona przestrzeń na "cache" aplikacji przez Twój sklep została w pełni wykorzystana,

obrazki slidera nie zostały w pełni zsynchronizowane 

 

zwiększyłem limit przydzielonej przestrzeni dwukrotnie

jest ok.

Link to comment
Share on other sites

ok, odnalazłem przyczynę problemów ze sliderem.

przydzielona przestrzeń na "cache" aplikacji przez Twój sklep została w pełni wykorzystana,

obrazki slidera nie zostały w pełni zsynchronizowane 

 

zwiększyłem limit przydzielonej przestrzeni dwukrotnie

jest ok.

Wielkie dzięki! Na tą chwilę wygląda, że wszystko działa. Być może problemy z ładowaniem produktów również wynikały z cache :).

Jak by się coś działo to będę pisać.

 

A przy okazji: Aplikacja bardzo łatwa w obsłudze, przyzwoita cena i ogólnie polecam! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nowa wersja modułu wydana:

- możliwość zdefiniowana różnych wersji językowych buttona "like" (facebook like) 

- poprawa działania funkcji instalacyjnych w ps 1.6.0.8+

- poprawa działania buttona like (nie znika na podstronach)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Witam mam moduł Facebook PS Wall Posts i mam problem z konfiguracją niby wszystko jest ok ale jak naciskam test to 

 

mi wyskakuję komunikat:

 

" fbpostwall facebook response: {"error":{"message":"(#200) the user hasn't authorized the application to perform 

 

this action","type":"oauthexception","code":200[spam-filter] "

 

Proszę o pomoc i przepraszam jeśli pomyliłem wątki.

Dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

 

Witam mam moduł Facebook PS Wall Posts i mam problem z konfiguracją niby wszystko jest ok ale jak naciskam test to 
 
mi wyskakuję komunikat:
 
" fbpostwall facebook response: {"error":{"message":"(#200) the user hasn't authorized the application to perform 
 
this action","type":"oauthexception","code":200[spam-filter] "
 
Proszę o pomoc i przepraszam jeśli pomyliłem wątki.
Dziękuję...

 

 

ps wall posts to zupełnie inny moduł od sklepu na facebooku :-)

 

na Twoim miejscu skontaktowałbym się z autorem modułu (to chyba najlepsze rozwiązanie)

z racji faktu, że zajmuję się pisaniem aplikacji na FB to mogę podpowiedzieć, że w trakcie autoryzacji aplikacji (jak wyskakuje Ci okienko z zapytaniem o uprawnienia) nie zostały zaakceptowane uprawnienia, inną możliwością jest to, że token uprawnień wygasł.

przejdź do ustawień swojego konta fb, usuń aplikację do ps wall posts i spróbuj ponownie zaakceptować uprawnienia w oknie autoryzacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Vekia kupiłem rok temu moduł i dzisiaj powróciłem do tego tematu i widzę że jest sporo aktualizacji. Szczególnie zależało mi na pojawiającym się  "lubię to" na podstronach.

Chciałem pobrać aktualizację i na stronie sklepu pojawił mi się komunikat, że "okres darmowych aktualizacji minął". 

Z tego co pamiętam nie było żadnej mowy o tym fakcie. Czytałem przed chwilą opis i nigdzie nie ma informacji że aktualizacje modułu są tylko przez rok. Możesz powiedzieć o co chodzi? Chyba że ja źle szukam :)

Link to comment
Share on other sites

regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną, postanowienia licencyjne 
przed ostatnim krokiem płatności jest link do regulaminu z ptaszkiem do zaznaczenia

nc1Sg6d.png

 

link prowadzi do strony: http://mypresta.eu/pl/regulamin.html

 

 

 

-- EDIT --

 

przypomniało mi się, że mieliśmy razem małe przeboje w związku z działaniem modułu i 2 tygodniowym czasem oczekiwania na aktualizacje :-)

 

napisz mi maila na support[at]mypresta[dot]eu (lub tutaj za pośrednictwem PM) ze swoim adresem email z którego korzystasz w sklepie mypresta, oznaczę Twoje konto jako konto z dożywotnimi aktualizacjami :-)

Link to comment
Share on other sites

regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną, postanowienia licencyjne 

przed ostatnim krokiem płatności jest link do regulaminu z ptaszkiem do zaznaczenia

nc1Sg6d.png

 

link prowadzi do strony: http://mypresta.eu/pl/regulamin.html

 

 

 

-- EDIT --

 

przypomniało mi się, że mieliśmy razem małe przeboje w związku z działaniem modułu i 2 tygodniowym czasem oczekiwania na aktualizacje :-)

 

napisz mi maila na support[at]mypresta[dot]eu (lub tutaj za pośrednictwem PM) ze swoim adresem email z którego korzystasz w sklepie mypresta, oznaczę Twoje konto jako konto z dożywotnimi aktualizacjami :-)

 

Fakt było trochę przebojów. Dziękuję za tak pozytywne załatwienie sprawy. Mail wysłany.

Link to comment
Share on other sites

@vekia jeszcze raz dziękuję.  


 


Mam nadal problem z wyświetlaniem "lubię to" i udostępnij na pod kategoriach. 


Odinstalowałem stary moduł, i ponownie zainstalowałem. Zapisywałem każdą zakładkę z osobna i nic nie pomaga. Nadal nie mam tych znaczników w podkategoriach.


Dodatkowo zauważyłem że jak wejdę w podkategorię i wrócę na główną to też znikają z głównej.


Jak mogę to naprawić?


 


 


@vekia masz jakąś radę? :)


Edited by hatrick (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...