Jump to content

[SOLVED]Chybně zobrazované emaily o nové objednávce v MS Outlook.


Vindork

Recommended Posts

Hoj lidi,

 

mám Microsoft office na dvou počítačích jeden je 2007 a druhý 2010. Jde o to, že když mi příjde oznámení o nové objednávce je formátování celého toho emailu nějak špatně. Podle všeho to je chyba Outlooku, ale kde a nevíte někdo, jak by se to dalo vyřešit? Potřebuji si tyto emaily tisknout, ale s takovýmto formátovaním v kterém se to zobrazuje to není možné..

 

Měl jste někdo podobný problém? Nebo tu nikdo MS outlook nepoužívá? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jestli máš maily přímo z originál překladů, tak jsou perfektně jebnutý. Jak o nový objednávce pro prodejce tak potvrzení objednávky pro zákazníka. Tady ti je dávám opravený.

 

Ahoj mám stejný problém, že se mi nezobrazuje správně "Potvrzení objednávky"

asi takhle:

Detaily objednávky Objednávka: #000005 vytvořena 2012-04-30 17:49:00

Způsob platby: Bankovní převod tady bych chtěl číslo účtu - nemůže mi někdo poradit jak na to? EQ15 Yellow 580,00 Kč 1 580,00 Kč

 

Kód Zboží Cena/kus Množství Cena

zboží se mělo zobrazit až tady...

 

 

Zkopčil jsem tvoji verzi order_conf.html do mails/cs/ nicméně položky jsou pořád mimo formulář. Nebo to mám nakopčit někam jinam?

 

Ta druhá "new_order" není v adresáři, takže buď ji tam musím nahrát coby nový soubor nebo to bude tato? order_merchant_comment.html

 

Mám verzi 1.4.7

 

Díky za radu!

 

George

Link to comment
Share on other sites

Prečo v týchto šablónach (aj v tejto upravenej)

http://www.prestashop.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=51389

sú jednotlivé položky produktov: {products} {discounts}

kdesi mimo?

Podľa mňa by mali byť pod riadkom:

Kód Zboží Cena/kus Množství Cena

tam podľa mňa patria, v pôvodnom sa totiž zobrazujú úplne vpravo mimo tabuľku.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

mám problém s odosielaním e-mailov. jednak nejde vôbec odoslať email priamo z objednávky a zistil som, že vôbec nechodí e-mail potvrdenie objednávky alebo tovar odoslaný. skušal som urpaviť e-mail v nastaveniach,ale stále vyhadzuje chybu, písal som aj na server,ale nič s tým neurobili. doteráz som použival gmail. Zo servera mi poradil aby som presiel na ich webmail, ale problem je v tom ze ak zmením mail v nastaveniach a dám ho testovať tak my hlasi Chyba: prosím skontrolujte nastavenia

Sending failed using mail() as PHP's default mail() function returned boolean FALSE.

Nevie mi s tým niekto pomôcť??? ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...