Jump to content

Homepage bez category_menu a jiných


parek4u

Recommended Posts

Ahoj

předělávám si eshop www.spodary.cz ze zencartu do prestashopu, bohužel nemůžu najít modul popřípadě fígl jak vytvořit uvítací stranu dle sebe, bez category menu. Tak jak to tam mám nyní.

 

Nechal sem si eshop vytvořit minulý rok v zencartu..nejsem sním vůbec spokojen, nyní si jej předělávám do prestashopu a nevím jak vytvořit popřípadě kde hlavní sptranu jak je tam nyní.

www.spodary.cz tam se klikne na obrázek vstoupit do eshopu a tím se zákazník dostane do eshopu....

 

Díky všem za jakékoliv rady.

Link to comment
Share on other sites

úprava šablony...nebo si najdi šablonu téhle podobnou a uprav...nebo si vytvoř HTML stránku a dej ji název index.hml

V drtivé většině na hostingu nejdříve hledá index.htm, pak html,pak až php... nevýhoda: pokud někdo klikne na logo či Home, zobrazí se mu tahle index.htm

Link to comment
Share on other sites

Toto řešení se mi zdá zbytečně krkolomné, nejsem v prestashopu začátečník naprogramovla jsem v něm již 3 eshopy. Používám klasické téma které je v prestashopu nainstalováno defaultne, a celé jej poté předělávám.

Zajímal by mně spíše modul,úprava v css popřípadě nějaké přesměrování.

 

U této varianty, ři kliknutí na logo popřípadě home je už jednoduché tam nastavit aby se zobrazila zrovna nějaká kategorie , například modul se slevněným zbožím jak je to nyní..

Link to comment
Share on other sites

Shopy programuju tak aby vypadaly naprosto přesně jak je nakreslím. Proto hledat a používat různá témata pro mne není zajímavé, nesnažím se to dělat jednoduše a rychle ale tak aby vypadali jinak než u konkurence popřípadě tak jak je někdo nadefinoval.

 

Jinak už jsem na to nějspíš přišel. Mělo by stačit upravit index.tpl a jen nastavit velikosti bloku center a left colum pro home.

Link to comment
Share on other sites

Tak řešení je prosté a jednoduché do headr.tpl stačí umístit :

 

{if $page_name != 'index'}
<div id="left_column" class="column">
{$HOOK_LEFT_COLUMN}
</div>
{/if}
[font=Consolas,][size=1]
[left]

[/left]

[/size][/font]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...