Jump to content

Nákup bez registrace


jiritomekeu

Recommended Posts

A proč bych si měl kvůli tvému problému stahovat nestabilní verzi? si stáhni stabil a nediv se.... kdybys to napsal hned, že ti jde o nějakou verzi 1.4.7.2 tak se ani neobtěžuju ti odepsat

I když by mně zajímalo, kdes vzal 1.4.7.2... nééé, to mi fakt psát nemusíš....

Link to comment
Share on other sites

No vida :-) Problém vyřešen :-) Proč upravuješ, když nevíš, co je na čem závislé? :-) Měň vzhled, ale skripty, s nimi kurevsky opatrně... A bez znalosti prasty se do toho ani nepouštěj... A to, že napíšeš xxx úprav ani trochu nepomůže tomu, najít důvod, který to mohl způsobit...takže buď začni s úpravami odznova s tím, že si budeš zkoušet funkčnost, nebo vypiš, co jsi upravoval, stačí soubory a důvod...

Link to comment
Share on other sites

No vida :-) Problém vyřešen :-) Proč upravuješ, když nevíš, co je na čem závislé? :-) Měň vzhled, ale skripty, s nimi kurevsky opatrně... A bez znalosti prasty se do toho ani nepouštěj... A to, že napíšeš xxx úprav ani trochu nepomůže tomu, najít důvod, který to mohl způsobit...takže buď začni s úpravami odznova s tím, že si budeš zkoušet funkčnost, nebo vypiš, co jsi upravoval, stačí soubory a důvod...

addresscontroller.php a pod. soubory ktere pracuji s registraci
Link to comment
Share on other sites

Jooo, tak to vím přesně, kde je problém... v souborech addresscontroller.php a podobně...

 

Teď vážně, když jsi dělal úpravy tam, tak tam hledej i chyby... Nevím, cos tam upravoval, podle čeho, jestli jsi upravoval ve verzi, pro kterou byla úprava určena (tady bych začal)...

Link to comment
Share on other sites

Jooo, tak to vím přesně, kde je problém... v souborech addresscontroller.php a podobně...

 

Teď vážně, když jsi dělal úpravy tam, tak tam hledej i chyby... Nevím, cos tam upravoval, podle čeho, jestli jsi upravoval ve verzi, pro kterou byla úprava určena (tady bych začal)...

Já jsem nedělal žádné úpravy dle návodu z fóra, já si vše dělal sám, musím se ti v každém postu představovat znovu?
Link to comment
Share on other sites

Neboj, vím o koho jde... Ale jde o to, jaké konkrétně jsi dělal úpravy... Se stejným problém jsem se setkal, když jsem dělal úpravy podle návodu, myslím, že to bylo kvůli IČ... a problém byl v tom, že ta úprava byla pro 1.4.6.2 já měl prestu 1.5.něco... Tím jsem chtěl říct, že to není moc blbuvzdorné a je fakt potřeba opatrně... No,snad někdo bude chytřejší než já, už raději nebudu spamovat :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...