Jump to content

Listovani seznamem zbozi nefunguje spravne


NewBreed

Recommended Posts

Dobry den,

mam verzi PrestaShop 1.4.6.2. a objevil jsem nasledujici problem. Zbozi mam defaultne razene podle nazvu vzestupne.

 

Pri vstupu do sekce je vsechno v poradku a zbozi je podle abecedy. Pokud se ale pokusim listovat, neudrzi se toto zakladni razeni a porad se to prehazuje do razeni podle pozice uvnitr kategorie. Deje se to at se snazim zmenit razeni na cokoliv, vzdycky se to pri listovani vyrusi...

 

K videni je to treba tady: http://www.guitarpark.cz/144-mandoliny

 

Nevite nekdo, prosim, jak to opravit? Predem moc dekuji za jakekoliv pripadne rady!

 

Dan

Link to comment
Share on other sites

Možná ti nerozumím, ale mně se to pořád drží... Zapni si nucenou kompilaci...

 

Kdyz pujdes do tech mandolin jak jsem daval link, tak prvni je Mandolína Aria AM200, kdyz kliknu na strankovani na stranku 2, tak je tam Mandolína Aria AM600 (coz je spatne, ta by tom podle abecedy rozhodne byt nemela) a kdyz se vratim na stranku 1, je na prvnim miste Mandolína Cort CM-A100AS, ackoliv by tam mela byt ta Aria AM200...

 

Proste ackoliv select ukazuje razeni posle abecedy, vypis zbozi pri listovani spadne do razeni podle pozice v kategorii...

Link to comment
Share on other sites

No, já být tebou, tak se prohrabu tím, čím máš to stránkování. Není to standart z presty, dělá to nějaký soubor blocklayered-ajax.php, takže chybu hledej v tomhle modulu, nebo co to máš... ověř si to u standartního stránkování, jestli ti to funguje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No, já být tebou, tak se prohrabu tím, čím máš to stránkování. Není to standart z presty, dělá to nějaký soubor blocklayered-ajax.php, takže chybu hledej v tomhle modulu, nebo co to máš... ověř si to u standartního stránkování, jestli ti to funguje

 

To je strankovani co je v tom oficialnim Presta theme 1.5 ... kouknu na to, ale js zrovna neni moje domena. Kazdopadne dik za ochotu pomoci :)

Link to comment
Share on other sites

To je strankovani co je v tom oficialnim Presta theme 1.5 ... kouknu na to, ale js zrovna neni moje domena. Kazdopadne dik za ochotu pomoci :)

No, já být tebou, tak se prohrabu tím, čím máš to stránkování. Není to standart z presty, dělá to nějaký soubor blocklayered-ajax.php, takže chybu hledej v tomhle modulu, nebo co to máš... ověř si to u standartního stránkování, jestli ti to funguje

 

Aha, takto dela ten modul urovnove navigace (navigacni filtr, co je v pravem sloupci). Pokud ho vypnu, tak razeni a strankovani funguje normalne... hm, tak to asi sam dohromady nedam... kazdopadne jeste jednou dik za nasmerovani ...

Link to comment
Share on other sites

No tak jinak:-) Použiješ stránkování z template 1.5 a pak se divíš? Ale hlavní je, že už to máš vyřešené ;-)

 

Mozna jsem uplnej idiot (coz nevylucuji), ale ctu tam

 

Compatibility

PrestaShop v1.4.5.1

 

o template pro 1.5 tam nevidim ani slovo :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nevim, omlouvat se nebudu, neni za co, je to presta theme 1.5 kompatibilni od verze 1.4.5. Jak pisou:

 

Download now the new standard theme PrestaShop 1.5 that is compatible from the PrestaShop version 1.4.5!

 

Nejak jsem cekal, ze je to tu znama vec, ale asi jsem ze mylil.

Mam problem a slusne jsem se zeptal. Tys slusne odpovedel, ale jakmile doslo k dezinterpretaci zacal jsi reagovat hrube. Mrzi me to, protoze si myslim, ze nejsem pako, ktery by si instalovalo neco co nekam nepatri. Uz mam neco za sebou, ale s prestou se porad jeste spis szivam.

Skoda.

 

Link to comment
Share on other sites

Nemyslel jsem to zle, protože se tu objevily najednou dva údaje, musel jsem s nimi pracovat. Nějak jsem se nezaobíral tím, jestli vzhůled pro 1.5 je kompatibilní i se starší verzí (páč to nebývá u presty zvykem).

 

No, snad ti někdo pomůže...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...