Jump to content

TinyMCE UPDATE !


Bronikus

Recommended Posts

Podařilo se mi nacpat nové T.MCE do PS ale mám problém s cílovým adresářem pr upoad fotografií ap. ačkoliv je CHMOD na 777 tak mi to neustále hlásí že není! Nevíte někdo kde bude zakopaná mrtvola? Protože je to o něco lepší než původní panel editoru.

Teda pokud někdo nové TinyMCE používáte ;-P

Link to comment
Share on other sites

Tohle mi funguje na localu..Stáhnutýma složkama přepsat stávající.Pak v js/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/tinybrowser/config tinybrowser na řádcích 56,57,58 před /upload/useruploads/images/ dopsat svou složku se shopem /shop/upload/useruploads/images/.Pak do složky images vytvořit složku Thumbs(možná i do media a files). Uploader mi v poho maká ve Firefoxu,v Opeře hůř a IE taky jde.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se k tomu dostal až nyní!
Konečně mi to funguje, dík za radu ohledně dopsání cesty, to mi právě nebylo jasné. Škoda jen, že fotky nelze třídit dle potřeby, tzn. dle zvolených potřeb použití. Jako např. pro kategorie, produkty, upoutávky ap.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, mam PS na adrese www.ikramecek.cz, zkousel jsem update TinyMCE, ale nic se mi tam nezobrazi(např. když jsem se dival do CMS) v administraci, překopiroval jsem vše, a vytvořil ty složky. Mam to nainstalovany v rootu, takže v tom souboru cestu měnit nemusim ne?? diky za rady....

Link to comment
Share on other sites

Nevím, zda je potřeba nastavit cesty pokud to nemáš tam, kde to jinak má na FTP být! Možná to je příčinou?! Ještě zapiš to, co zde popisuje newpresto! Místo "store" aj. varianty, dát název kde máš instalovaný obchod.

Link to comment
Share on other sites

Racoone,projdi to tady,třeba najdeš řešení,ale mě stačilo přepsat původní složky těma novejma plus přepsání cesty.. http://www.prestashop.com/forums/viewthread/11087/modules/tinymce_update

Newpresto
Zdar, když na těch řadkach, kde se ma přepsat ta cesta je napsano
"/* If your PS root is www.your_domain.com/store change
/upload/useruploads/images/ to ---> /store/upload/useruploads/images/
/upload/useruploads/media/ to ---> /store/upload/useruploads/media/
/upload/useruploads/files/ to ---> /store/upload/useruploads/files/"

tzn., že se to přepisuje jen v připadě, že nemate PS v rootu, ale třeba kdybych měl www.domena.cz/ikramecek, tak tam musim napsat /ikramecek/upload/useruploads/images/, takhle se to jeví mě, můžete mi pls napsat stručny poznamky, jak jste postupovali po přepsani adresařů???
Díky moc
Link to comment
Share on other sites

Tohle je sice jasný,
mě by ale zajímalo, zda to zvládne v BO v okně při editaci, uploadu aj. vytvořit i samostatné adresáře do kterých se mohou třídit obrázky ap. Nedovedu si ani představit, jaký např. v souboru s obrázky vznikne za čas neskutečný/nepřehledný bordel?! Do neděle se na to podívám, pak to sem plácnu - pak už MCE bude téměř dokonalé!

Link to comment
Share on other sites

Tohle je sice jasný,
mě by ale zajímalo, zda to zvládne v BO v okně při editaci, uploadu aj. vytvořit i samostatné adresáře do kterých se mohou třídit obrázky ap. Nedovedu si ani představit, jaký např. v souboru s obrázky vznikne za čas neskutečný/nepřehledný bordel?! Do neděle se na to podívám, pak to sem plácnu - pak už MCE bude téměř dokonalé!

Tohle teda je jasny hehe, ale mě se to stejně nezobrazuje, nevim proč, kua...., nějakej nápad jak na to?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Už jsem z toho fakt...Pořád nemůžu upgradovat MCE na novou verzi. Kopíruju a kopíruju a nic se neděje...

Napište mi prosím někdo polopatě jak to udělat. Jinak se asi zvencnu :)


Skutečně jsi kopíroval vše TAM, KDE to má být? Nějak se mi to nezdá čéče! Zavolej mi na skype: bevelors a nebo napiš na icq: 328251980 nebo MSN! Nějak to vyřešíme, budu tady později, spíš večer!
Link to comment
Share on other sites

Jestli si to dobře vybavuju tak postup je vcelku jednoduchej.Po odzipování tam je 5 složek(admin,js,upload,css,modules) tu "admin" přejmenuj podle své složky přejmenované při instalaci,pak všech 5 složek kopírovat a vložit do rootu obchodu a potvrdit v tabulce "Přepsat vše".Pak případně doplnit cestu jak je psáno výše.Radši to zkuste nějde nanečisto :-)

Link to comment
Share on other sites

...Jsem trotl :) mam uz nainstalovanych asi milion prestashopu a v kazdem neco zkousim. Samozrejme, ze jsem to kopiroval nekam jinam nez jakou prestu jse spoustel :) Na to neni proste co rict.

Takze uz to funguje, ale pouze v home editoru. Mate někdo soubory pro pridani do CMS (tam se mi to nezmenilo) ?

To bronikus : sry, ale zpravy jsem si precetl az dnes ráno. Ale kazdopadne dik za ochotu.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak jsem to psal mi změnilo jak cms tak editor i na kartě přidávání produktu.


No jinak CMS editor se dá krapec upravit jak pro klasické CMS pro modul INFORMACE, tak především pro vkládání nového produktu v kartě přidat produkt.
Link to comment
Share on other sites


No jinak CMS editor se dá krapec upravit jak pro klasické CMS pro modul INFORMACE, tak především pro vkládání nového produktu v kartě přidat produkt.


JAK TO NASTAVIT, PROSÍM???

(mám počeštěný prestashop 1.1, ale TinyMCE WYWIWYG funguje pouze v CMS, nikoliv v editace DETAILU PRODUKTU :-( )
Link to comment
Share on other sites


No jinak CMS editor se dá krapec upravit jak pro klasické CMS pro modul INFORMACE, tak především pro vkládání nového produktu v kartě přidat produkt.


JAK TO NASTAVIT, PROSÍM???

(mám počeštěný prestashop 1.1, ale TinyMCE WYWIWYG funguje pouze v CMS, nikoliv v editace DETAILU PRODUKTU :-( )


To se mi moc nezdá,
skutečně jsi nakopíroval i všechna template do themes Presty? Nejspíš jsi musel něco vynechat! Mě to funguje jak v CMS tak i v případě pro přidání nového produktu... projeď si to ještě jednou! Když tak jsem na MSNku

8456_qavBSZWKo6MC2wNoPQaW_t

Link to comment
Share on other sites


To se mi moc nezdá,
skutečně jsi nakopíroval i všechna template do themes Presty? Nejspíš jsi musel něco vynechat! Mě to funguje jak v CMS tak i v případě pro přidání nového produktu... projeď si to ještě jednou! Když tak jsem na MSNku



Tak uz to chodi! Děkuju moc za ochotu a nabízenou pomoc. Nastesti jsem ji nepotreboval a prisel na svou blbost sam.. Nedoslo mi, ze v daném balíku jsou skripty pro administraci umisteny ve slozce "Administrace", ktera se ale u mě samozrejme jmenuje jinak...

Na tohle si musim u PS teprve zvyknout, z jinych systemu to neznam :-)

m
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mňo,
napadlo mě, jestli někdo nedělal své vlastní "domácí" vylepšení editoru. Můžete to případně zveřejnit, chystá se nová úprava MCE, taxem zvědav, co se bude zase kde na FTP a SQL rozesrat, aby vůbec bylo možné editor využívat...

;-P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...

Ahoj, je aktualizace tinymce na této stránce http://prestashopcesky.cz/aktualizujte-tinymce-na-nejnovejsi-verzi/ aktuální a vyzkoušená? Můj editor nenahrává obrázky a soubory, chyběl mi úplně plugin tinymcebrowser, nicméně po nainstalování všech pluginů z této aktualizace to nefunguje stále (otevře se pop-up okno, ale je prázdné). Takže to chci přepsat vše, ale mám obavy, jednak aby to fungovalo a druhak aby se mi opět nerozesr... čeština. Dík za případnou radu či pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, je aktualizace tinymce na této stránce http://prestashopcesky.cz/aktualizujte-tinymce-na-nejnovejsi-verzi/ aktuální a vyzkoušená? Můj editor nenahrává obrázky a soubory, chyběl mi úplně plugin tinymcebrowser, nicméně po nainstalování všech pluginů z této aktualizace to nefunguje stále (otevře se pop-up okno, ale je prázdné). Takže to chci přepsat vše, ale mám obavy, jednak aby to fungovalo a druhak aby se mi opět nerozesr... čeština. Dík za případnou radu či pomoc.

počkej na tom webu je určite starsi verze nez mas ve tví preste ne ten članek je z roku 09
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nevím zda někomu něco pomůže z článku. Posílám odkaz, kde je TinyMCE upravený ke stažení. Stačí pouze překopírovat a nahradit soubory a vše funguje.
http://prestashopcesky.cz/aktualizujte-tinymce-na-nejnovejsi-verzi/


To jsem udělala ve verzi 1.3.7. a pořád stejná chyba, tinybrowser otvírá prázdné okno. Už jsem z toho zoufalá, to mi fakt nikdo nepotradí??? :o(((
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...