Jump to content

Prosim o pomoc mam problem s obrazky


vojta0001

Recommended Posts

Dobry den, mam problem s obrazky a to takovy, ze se mi misto obrazku ve zbozi se zobrazuje jenom otaznik. Obrazky jsem nahraval rucne pres jednotlive zbozi. Pote jsem si vytvoril zalohu, kde jsem si zalohoval databazi + vsechny souboru a po obnoveni zalohy se mi jiz misto obrazku jednotliveho zbozi se zobrazuji jenom otazniky... Obrazky jsem zkousel hledat i pred zalohou, ale nikde jsem je nenasel, ale obrazky se zobrazovaly normal... ale tedkom po obnoveni jiz to nefunguje. Zkousel jsem uz regeneraci obrazku, vytvoreni noveho htacces i smazani cache ale stale to nejde. Verze prestashop je 1.4.6.2. Prosim o radu a predem dekuji za nejakou odpoved.

Link to comment
Share on other sites

No, tak pokud sis udělal zálohu FTP, tak si je tam nakopíruj znova a měly by se zobrazit, pokud ne, tak ti přeju příjemnej den ztrávenej nad uploadem obrázků znova k produktům :) A až to budeš mít hotový, tak si to znova zálohuj a pak možná používej tlačítko regenerovat obrázky.

Link to comment
Share on other sites

no tak to mam radost..:-D, tak zitra to vyzkousim a uvidim, a jinak bych se chtel teda zeptat, kdyz tam teda k produktu pridam ten obrazek, tak se musi zobrazi do slozky images/p a nebo se to nejakym zpusobem komprimuje a tim padem nejdou najit...prt jak jsem tam ty brazky nahraval, tak se mi tam nikde nenasel ale i presto se to normalne v eshopu zobrazilo, tak by me celkem zajimalo jakym zpusobem je to udelano a jakto ze je to tak mozne...pokud to vite... Jinak dekuji za odpoved...

Link to comment
Share on other sites

a ani mi nejde do hlavy ze obrazky mi jdou na ntb kde js w7 a kdyz si udelam vseho tu zalohu a presunu ji na stolni pc tak se se mi u tech obrazku zobrazi otazniky a v tech souberech ty obr nikde neumim najit ale i presto se zobrazi kdyz spustim eshop takze mi vubec nejde do hlavy kde by mohla byt chyba a pro se ty obrazky neukladaji tak jak by meli..:-(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...