Jump to content

Publikování článků - obdoba CMS


Bronikus

Recommended Posts

Nevíte někdo, zda existuje nějaký modul, v kterém lze psát a publikovat v rámci e-shopu články? Nechci si zasvinit modul kde jsou informace o provozu shhopu, jako pošta,o nás, ochrana os. údajů ap.
Jelikož mám specifický sortiment u kterého budu dělat recenze, nechci zakládat novou doménu kam by se to mohlo případně odkazovat, rád bych to měl implementováno v PS!

O instalaci FCK editoru nevyjímaje...,

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Tak přeně to samé hledám taky...

Vyřešil jsi to nějak?


Bohužel zatím ne!
Publikování článku v CMS implementovaném v PS nebude asi to pravé. Něco podobného jsem testoval na Joomle do které se instaloval VirtueMart - podobný shop jako PS, o třídu horší! Ještě se kouknu na placené moduly...
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Tak v současné době leda zpoplatněný BLOG pro jádro Presty cca. 35-50 €
Kdo netouží po dokonalosti, postačí blockcmsinfo. Je to celkem jednoduchý, tento modul tahá ID z CMS v kterém máte vytvořený klasické Obchodní podmínky, O nás, Právní doložka.. ap. jednoduše si v CMS napíšete neoficiální článek pro blok INFORMACE, v poli vyloučíte nebo podmíníte ID jednotlivých článků/textů, ty se pak zobrazí v bloku např. BLOG-INFO nebo: Nové produkty v e-shopu ap.

blockcms v0.3.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak trochu jsem zabřednul do tématu publikace článků,
tak v MENU "JBX" je tento problém vyřešen o 100% lépe, než v menu WIZNAV. Lze zanořit kategorie do hodnoty 3. Dále je možné zviditelnit jen položky, pokud je uživatel přihlášen ap. Vyhovuje mi to více, jak případný BLOG, protože pokud někdo chce publikovat články, jako recezne, produkty, testy - na produkty které jeho obchod reprezentuje, doporučuji již externí redakční systém Joomla nebo Wordpress.

E-shop, je jen obchod, nemělo by se to zasírat nějakým blogem s hromadou článků. Je sice příjemné to mít na jednom místě, ale když už tak musí být, zhora jmenované JBX menu to řeší precizně.

26732_jO68N4Yi85yoIHmZsaz3_t

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...