Jump to content

PS 1.2.5. a upgrade - pofidérní funkčnost statistiky prodeje


Aramon

Recommended Posts

Hoj lididičky, hoj Jakcrabbit :-)

 

Řeším teď jeden problém, kámošce dělala shop firma novyshop cz, ale je to nějaké domršené. Protože s nima nebyla spokojená, prchla na jiný hosting, ale i s tou prestou (1.2.5.), kterou snad nějak údajně upravovali. Já nenašel nic, no comment.

 

Teď jsem byl juknout u ni v administraci, protože chce udělat upgrade na novou verzi. Koukám, na úvodní stránce administrace by přeci měla být statistika prodeje (počet registrací, objednávek, tržba), ale není (přesněji je, ale nulové či pofidérní hodnoty)... Říkám si aha, jejich úpravy se projevily :-)

Zkopčím web k sobě v domění, že po upgrade by se ty statistiky mohly spravit. Ony totiž nefungovaly skoro žádné, i když by teda měly (odkud lidi přicházej atd). Upgrade ale nepomohl.

Moduly pro statistiku jsou aktivní.

 

Zvláštní je, jak je vidět na screenu č.1, že je tam prý 218 registrací, ve skutečnosti jich je ale skoro 400, objednávek téměř 500. Na screenu č.2 (po zkušebně provedeném upgrade na 1.4.7. je to ještě víc divné, 12 registrací.

 

Má někdo nápad, jak to rozběhat? Když jsem ji totiž ukázal moje funkční statistiky, tak čučela jak puk, že vůbec netušila, že to takhle má fungovat.

Vím, že to může mít spousty důvodů, ale třeba to někdo řešil.

post-61276-0-74065500-1330362105_thumb.jpg

post-61276-0-28152000-1330362116_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...