Jump to content

Integracja PrestaShop z Subiekt GT, Comarch Optima


firmes

Recommended Posts

Ja używam programu Firmeslink już prawie 2 lata. Większość rozwiązań w tym integratorze ustawiłem pod siebie i jest OK. Większość niestety metodą prób i błędów ponieważ największy mankament to uboga instrukcja obsługi (dużo funkcji w ogóle nie opisanych). Brak informacji o aktualizacjach - chodzi o umieszczenie chociażby na stronie jaka jest aktualnie najnowsza wersja (gdzie ją pobrać) i jakie zmiany zostały wprowadzone.

Po tak długim użytkowaniu zauważyłem, że strasznie zwiększył mi się baza klientów w Subiekcie. Okazuje się, że zakładka klienci w programie jest zupełnie zbędna. Program nie szuka w subiekcie istniejącego już klienta po NIP lub mail jak jest to opisane, tylko tworzy nowego. Czyli jeśli w Subiekcie mamy już klienta z nr NIP 123 (który wcześniej nie składał zamówienia na sklepie) i teraz taki klient zakłada nowe konto w sklepie program tworzy nam w Subiekcie kolejnego klienta z tymi samymi danymi czyli nip 123. Dodatkowo jeśli klient nie zakłada konta tylko składa zamówienie jako gość, to za każdym razem w Subiekcie pojawia się nowy klient. Klienci są synchronizowani tylko i wyłącznie po symbolu (subiekt) i ID (sklep)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
55 minutes ago, julian11 said:

Ja używam programu Weaver wms, mają integrację z Prestashop i wieloma innymi sklepami internetowymi, jak i z systemami np; Insert, exact , sonet , symfonia i z firmami kurierskimi. 

Wygląda dobrze.

Nie ma na stronie informacji o cenie. Czy jesteś w stanie podać ją?

https://weaversoft.pl/integracje-z-systemami-firm-trzecich/insert-subiekt

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...