Jump to content

onsale στην σελιδα προιοντων& add to my wishlist


johnjohn

Recommended Posts

καλημερα θα ηθελα την βοηθεια σας για το πως μπορουμε να προσθεσουμε το εικονιδιο onsale που εμφανιζετε στο προιον που εχει εκπτωση οταν κανουμε προεπισκοπηση στο προιον, πως γινετε να εμφανιζετε και στην σελιδα των προιοντων.

και κατι ακομα, πως προσθετουμε το κουμπι add to my wishlist κατω απο το κουμπι προεπισκοπηση?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο ερώτημα θα πρέπει να προσθέσετε το κομμάτι του κώδικα που εμφανίζει το Onsale από το product.tpl στο product-list.tpl.

 

Για να εμφανιστεί το κουμπί add wishlist, απλά θα πρέπει να κάνετε εγκατάσταση το module.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ευχαριστω φιλε για την απαντηση σου, ομως δεν γνωριζω ποιος ακριβως κωδικος ειναι γαι το onsale, εχω την εκδοση 1,4,6, πες μου ποιος κωδικος ειναι και που ακριβως να τον βαλω στο product-list.tpl τωρα οσο για το κουμπι του wishlist ειναι εγκατεστημενο το module αλλα το κουμπι υπαρχη μονο στην σελιδα που κανεις προεπισκοπηση προιοντος και οχι στην σελιδα των προιοντων

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα και παλι παιδια, οσο για την πρωτη ερωτηση το εφτιαξα

αυτο που δεν καταφερα μετα απο αρκετη αναζητηση στο φορουμ, ειναι να προσθεσω το κουμπι add to my wishlist στην σελιδα των προιοντων κατω απο το add to my cart δηλαδη εκει που ειναι το κουμπι προεπισκοπηση το οποιο το εχω βγαλει, το module wishlist ειναι ηδη εγκατεστημενο

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...