Jump to content

Import dvoch a viac vlastnosti pre produkty


marecekloool

Recommended Posts

Zdravim

Viete mi niekto poradit preco mi import atributov robi stale problem? Momentalne frcim na najnovsej preste ale stretol som sa s tym aj na starsich verziach.

 

Ked importujem len jednu vlastnost pre dany produkt, napriklad len velkosti ide vsetko fajn. Ked ale importujem kombinacie vlastnosti (farba+velkosti) mam s tym problem, vytrvori dane atributy aj ich hodnoty ale nepriradi ich k produktom podla ID

 

(ID, combinations, quantity) hodnoty oddelujem ciarkami ale skusal som spravit import CSV aj z prikladu ktory som si stiahol a doplnil z administracie

 

"LE0003A","Farba:Black, Veľkosť:S",3333

"LE0003A","Farba:Black, Veľkosť:M",3333

"LE0003A","Farba:Black, Veľkosť:L",3333

 

 

Naozaj budem vdacny za akukolvek pomoc nakolko s tym uz dlhsie neviem pohnut a skusal som uz kadeco...

 

EDIT: prave som si vsimol preco mi to robilo problemy... totiz ten sample subor v admine na ukazku toho ako sa importuju atributy ma jednu chybicku.. ma o jednu bodkociarku naviac, akurat za druhym atributom...

 

To ale stale nevyriesilo moj problem. Totiz ked importujete produkty a date do stlpca ID nejaky kod eshop ho akosi ignoruje a vytvori si vlastne IDcko. Miesto toho mojho pouzije poradove cislo produktu. A teda ked dam importovat atributy ktore su viazane na moje IDcka tak sa atributy sice vytvoria ale nepridaju sa k danym produktom. Neviem ako to obist. Prosim skuste mi niekto pomoct, vopred pekne dakujem

Edited by marecekloool (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Dobrý večer ..

Nejde mi založit nové téma, tak to zkusím napsat tady ... mám problém s importem "vlastností" ..

 

Hledal jsem hledal, ale ničeho jsem se nedohledal .. jen import atributů, ale ty nemám žádné ...

 

Potřeboval bych naimporotvat cca 5 vlastností které jsem si vytvořil ke každému produktu .. jen nevím, jak toho docílit .. všude jsem našel jen rady jak naimportoovat atributy ...

 

Jde to vůbec?

 

Děkuji za pomoc :-)

 

Mám prestashop 1.6.0.5 ..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

 

Dobrý večer ..
Nejde mi založit nové téma, tak to zkusím napsat tady ... mám problém s importem "vlastností" ..
 
Hledal jsem hledal, ale ničeho jsem se nedohledal .. jen import atributů, ale ty nemám žádné ...
 
Potřeboval bych naimporotvat cca 5 vlastností které jsem si vytvořil ke každému produktu .. jen nevím, jak toho docílit .. všude jsem našel jen rady jak naimportoovat atributy ...
 
Jde to vůbec?
 
Děkuji za pomoc :-)
 
Mám prestashop 1.6.0.5 ..

 

 

Ahoj, přišel jsi na to jak naimportovat více vlastností?

já zkouším všemožně a nejde mi to.

mám PS 1.5.6.2

a csv ve tvaru:

...;"Vozy:Volkswagen Passat B6:0:1,Pn:3C0959:0:1,Dálkové ovládání:Ano:0:1,Vystřelovací:Ne:0:1,Čip:ID46:0:1";...

 

dle Feature(Name:Value:Position:Customized)

 

a chci to nacpat do toho pole customized

 

Díky

Edited by revert (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...