Jump to content

Nabídka webhostingu pro PrestaShop


Petr Láslo

Recommended Posts

Ahoj,

mohu Vám nabídnout webhosting pro PrestaShop. Jedná se o webhosting Stronghost.cz. E-shop je na našem webhostingu otestován a běhá bez problémů. Podporujeme inviduální nastavení safe_mode, které si může každý uživatel díky administraci PLESK upravit dle sebe.

Naše doporučení:
Tarif Standard
- 12 000MB
- neomezené databáze, subdomény, ftp
- 100x email
- 10 domén 2.řádu
cena 79,-Kč/měsíc bez 19%DPH

Reference: ITobchod.net

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak přesně takové hostingy nesnáším. Nedokážete konkurovat kvalitou, tak nabízíte nesmyslné množství zdrojů a nízkou cenu. To jsou prostě češi. Když nemůžu konkurovat, tak zlevním. Potom se webhosteři díví, že se na trhu objevují hostingy za 19,- s DPH. Patříte jako další společnosti k webhostingovým cenokazům. Strašně by mě zajímalo, na jakém hw to honíte. :) Když jsme umisťovali servery do serverhousingového centra, tak jsem se nestačil divit co je tam za železo.

Link to comment
Share on other sites

jenom souhlas ;-) češi je národ nenakrmenejch ovcí co se chtějí pást na zelenej.. Mám eshopy a vím když mi zavolá člověk, že jinde na internetu stojí tohle a tohle tolik a tolik jestli mu to dám za taky takovou cenu. Tak řeknu ať si to koupí tam a on mi řekne že by to potřeboval ihned a tam mají dostupnost týden, já 24hodin. Co na takový lidi říct.
S webhostingem je to samé jako všude, ikdyž s kapustou mám výborné zkušenosti a za 20,- měsíčně mi tam běží xx webů. Přesně mi to konfigurujou jak chci já a jak jim to vyhovuje a taky to šlape za pár ;-) Samozřejmě na hostingy active24 a podobné to nekonkuruje, takže jako vždy: kvalita=cena
Bohužel češi slyší cena a jdou po ní jak slepice po flusu..

Hosting s jednima referencema je taky dobrej no :-D Už jenom ten úžasný obchod viz. ITobchod.net, bez urážky ale tam bych si nic nekoupil i kdyby to stálo o 50% míň než kdekoliv jinde...

Link to comment
Share on other sites


Hosting s jednima referencema je taky dobrej no :-D Už jenom ten úžasný obchod viz. ITobchod.net, bez urážky ale tam bych si nic nekoupil i kdyby to stálo o 50% míň než kdekoliv jinde...

Myslím že ten shop měl hlavně ukázat rychlost načítání,ne kvalitu grafiky....
Link to comment
Share on other sites

no ono o sobě prestashop je celkem rychlý a jestli je server na optice v česku tak je rychlý i kdyby byl na shit železe. Jenže to jsou ty hostingy, které potom při nějakém problému nejsou shopni reagovat do 10 minut ale problém je vyřešen za 3 hodiny. Nezálohujou tak často a podobně. Jak už jsem řekl kvalita=cena ;-)

Link to comment
Share on other sites

Musí naučit je výstižné, ale to je ten největší problém. Každý by chtěl všechno nejradši zadarmo a ještě mu to přivést pod nos.
Bohužel velmi pochybuju, že se to do budoucna změní, spíše bude hůř. Internetový trh je zaplaven odpadky..
Jinak se vším souhlasím a už nebudu reagovat na tento reklamní thread a kazit jim reputaci :-) Každej má mozek a udělá si názor svůj..

Link to comment
Share on other sites

Musí naučit je výstižné, ale to je ten největší problém. Každý by chtěl všechno nejradši zadarmo a ještě mu to přivést pod nos.
Bohužel velmi pochybuju, že se to do budoucna změní, spíše bude hůř. Internetový trh je zaplaven odpadky..
Jinak se vším souhlasím a už nebudu reagovat na tento reklamní thread a kazit jim reputaci :-) Každej má mozek a udělá si názor svůj..


Také bych to tak zhodnotil. Znám moc dobře případy, kdy jsou lidi ochotni platit 250,- měsíčně za 300MB. Protože ví u koho to mají a jak mají rychlý support. Za kvalitní služby jsou dnes zákazníci už naučeni platit. Já osobně pokud jsem závislý na webu nebo e-mailech, bez kterých nemůžu několik hodin fungovat, si zaplatím i těch 250,- pokud vím, že to opravdu bude fungovat.
Poslední slovo a už se k tomu nebudu vracet :-)

Můj komplet dodělaný shop na prestě má 20MB. Na co 12GB? Pouze reklamní poutač. Provozovatel ví, že 90% zákazníků tam ty data nikdy nenahrnou. Ale přál bych mu pár zákazníků, kteří s jedním obchodem dokážou dát naprdel i čtyřjádrovému xeonu. V tarifu je viz info možné i 10 domén 2. řádu. Pokud to nebudou jen aliasy, tak takových 10 shopů za pár desítek korun měsíčně, to je potom radost. :)

A už dost, jde se pracovat. :-) Jinak Kaspi díky za hodně užitečných rad a tipů. Bodlo to, respekt.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...