Jump to content

Instalace modulů z BO


Bronikus

Recommended Posts

Jak postupně pokračuji v úpravách, narazil jsem na celkem zásadní věc. Pokud chci instalovat nový modul, zadám tedy relevantní cestu hned za http://..... kde na konci je modul.tar (příklad), neustále mi to háže chybu "Neplatná URL" což nechápu. Zkoušel jsem zdrojová data pro instalaci dát do UPLOAD nebo přímo rootu serveru ap.
Stále nejde, dejte někde help jak na to! Dík...

B.

Link to comment
Share on other sites

Instaluji právě nový!
Dal jsem to jako složku do modules ale vykopne to: "neplatná cesta URL tohoto modulu" nebo tak nějak, pak zase: že to musí být v kompresi s koncovkou *tar což jsem taky zkusil a to vyhodí jen: neplatná URL! TO je fakt dobrej bordel...

Ale díky za odpověď.

Link to comment
Share on other sites

Jaký nový modul se ti nedaří nainstalovat?


Nejde ani tak o modul ale o to, že prostě to vždy vyhodí špatnou URL v adminu kde to zadávám včetně hesla do adminu samotného! Prostě nebezme to jakýkoliv file! Zkusil jsem klasickou složku-bez komprese, tu samou ale s kompresí *tar a taky *zip ....prostě neprojde vůbec nic. Není někde něco vypnutého? Ochrana nebo tak něco? Nejspíš zase budu muset trávit dva dny v tabulkách :(
Link to comment
Share on other sites

Jak už psal "newpresto" všechny moduly v základní instalaci jsou v BO(administraci) a zde si snimi můžeš dělat co chceš a to bud nainstalovat a nebo odinstalovat. Pokud chceš nainstalovat nový modul, který není součástí základní instalace a je upraven a přizpůsoben pro danou verzi prestashopu, tak je nejsnaží tento nový modul na svým pc rozbalit na nakopírovat novou složku s tvým modulem do složky modules a potom v BO (administraci) otevřeš "moduly" a ten tvůj nový modul by se tam měl objevit a jednoduše ho nainstaluješ. Myslím si, že se pokoušíš instalovat nový modul z odkazu a to nemusí fungovat. Udělej to podle toho postupu jak jsem psal a musí to fungovat.

Link to comment
Share on other sites

Problém vyřešen,
teď už si budu hrát jen s prezentací produktů na indexu a pak sem někam hodím nějaké dobré návody...
Myslím si, že zákazníkovi hodně řekne při prvním rozkliknutí website - zda se mu tam bude trávit čas při procházení karet produktů příjemně či nikoliv, což je z mého hlediska dost zásadní faktor!

Bron

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...