Jump to content

υπάρχει πουθενά ελληνικό prestashop έτοιμο?


tomaik

Recommended Posts

παιδιά επειδή το prestashop μου φαίνεται ατελείωτο και σε ότι θέλω να κάνω πάντα κάτι πρέπει να αλλάξω και άρχισε να πιέζει ο χρόνος μήπως έχει κανένας έτοιμο ελληνικό στημένο eshop να μου το δώσει να κανω καποιες αλλαγές πχ θέμα κτλ και να του δώσω ένα λογικό ποσό?

 

αν ναι ας στείλει πμ. στο tomaik @ gmail. com

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μα το prestashop, εαν κάνεις εγκατάσταση είναι έτοιμο.

 

 

ναι αλλα δεν μπορεις να το δουλεψεις κατευθειαν...1000 μεταφρασεις και 1002 κολπα για τιμολογια κτλ..δεν λεω αποο το τιποτα καλο ειναι αλλα ωρες ωρες σκεφτεσαι σοβαρα .... joomla

!

Link to comment
Share on other sites

εαν θέλεις να δουλεύεις μόνο e-shop, είναι ένα από τα καλύτερα το prestashop, δοκίμασε σε joomla το virtualmart και θα δεις ότι είναι πιο μπελαλίδικο.

 

ειχα την εντυπωση οτι ειναι πιο ευκολο του τυπου βρισκω το κουμπι και το αλλαζω ονομα σε δευτερολεπτα...

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ εύκολο το Prestahop απο την στιγμή που θα το εγκαταστήσεις (και πίστεψέ με η εγκατάστασή του είναι πολύ απλή). Το μόνο ζόρι είναι η παραμετροποίηση (που πλέον είναι έτοιμη με import languages + import taxes) και να στήσεις όπως θέλεις το κατάστημά σου. Τι σε δυσκολεύει γενικά και θα ήθελες να πληρώσεις κάτι που μπορείς να κάνεις μόνος σου ?

Link to comment
Share on other sites

ολα και τιποτα με δυσκολευουν...βασικα τωρα εβαλα ενα θεμα που δεν εμπαινε τοσο καιρο και ενω εχω κανει μεταφορα γλωσσας απο το παλιο θεμα τα βλεπω αλαμπουρνεζικα ολα... κατι τετοια με χαλανε γιατι νιωθω οτι τζαμπα εκατσα και εγραψα μεταφρασεις...

Link to comment
Share on other sites

ολα και τιποτα με δυσκολευουν...βασικα τωρα εβαλα ενα θεμα που δεν εμπαινε τοσο καιρο και ενω εχω κανει μεταφορα γλωσσας απο το παλιο θεμα τα βλεπω αλαμπουρνεζικα ολα... κατι τετοια με χαλανε γιατι νιωθω οτι τζαμπα εκατσα και εγραψα μεταφρασεις...

 

Καλό είναι πρώτα να κάνουμε εγκατάσταση το template που θέλουμε και μετά να κάνουμε της μεταφράσεις, μερικές φορές ανάλογα το template έχει άλλες μεταφράσεις.

 

Υπάρχουν δυο επιλογές,η μια είναι να το κάνετε μονό σας,που θα πρέπει να αφιερώσετε χρόνο αλλά θα γλυτώσετε κάποια χρήματα,η δεύτερη είναι να το δώσετε σε κάποιο επαγγελματία να του πείτε τι θέλετε και εκείνος να σας το παραδώσει έτοιμο χωρίς να χάσετε καθόλου από το χρόνο σας, απλά με αυτή την επιλογή θα πρέπει να ξοδέψετε μερικά χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Το να φτιάξεις ένα shop δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα όταν μπαίνουν στην μέση θέματα όπως εμφάνιση κτλ το prestashop έχει τα απαραίτητα έτοιμα και τα υπόλοιπα τα φτιαχνεις η πληρώνεις να σου τα φτιάξουν εάν ήταν τόσο μα τόσο απλό όλοι θα είχαν ένα τέλειο shop

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...