Jump to content

Blok "Můj účet"


Pajik

Recommended Posts

Chci se zeptat, viděl jsem na některých e-shop stránkách z Presty blok "Můj účet". Tento blok je v modulech pod názvem "blockmyaccount" nebo to někdo z Vás vytvořil ? V adminu jsem jej nikde neviděl. Taky bych jej moc chtěl

6192_NOS5pJDglH87oQXVo9Tn_t

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Chci se zeptat, viděl jsem na některých e-shop stránkách z Presty blok "Můj účet". Tento blok je v modulech pod názvem "blockmyaccount" nebo to někdo z Vás vytvořil ? V adminu jsem jej nikde neviděl. Taky bych jej moc chtěl


Mě to nějak nejde, nastavím ho na pozici right colum bloc, ale nezobrazí se, nevíte čím by to mohlo být ?
Link to comment
Share on other sites

Chci se zeptat, viděl jsem na některých e-shop stránkách z Presty blok "Můj účet". Tento blok je v modulech pod názvem "blockmyaccount" nebo to někdo z Vás vytvořil ? V adminu jsem jej nikde neviděl. Taky bych jej moc chtěl


Mě to nějak nejde, nastavím ho na pozici right colum bloc, ale nezobrazí se, nevíte čím by to mohlo být ?


Tobě furt něco nejde,
nepleť si login jako admin a login jako user, to neznamená, že když jsi lognutý v BO tak hned budeš i na FO! Udělej si registraci na FO jako user, po provedení birokratické administrativy svého účtu ti ihned modul přepne z no-login na login!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mám dotaz. Mám na Prestě 1.4 blok "Můj účet" a nemůžu najít css, kde se upravuje jeho nastavení. Předělávám grafiku a zatím jstem vše, co potřebuji našla v img nebo css. Co se týče bloku "Můj účet", tam fakt nevím, kde se to dá doupravit. Podařilo se mi smáznout fotter a část pozadí bloku. Zbytek nemůžu ani za nic v souborech najít :-/ Ví někdo? Poradí?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...