Jump to content

Chyba při příhlášení zákazníka


wert

Recommended Posts

Mám Nainstaloval jsem prestashop 1.1, vše celkem funguje, akorát, když se chci přihlásit jako zákazník (v adminu je vše v pořádku), tak po zadaní emailu a hesla se objeví zase přihlašovací okno, ale pokud zádám špatné přihlašovací údaje, tak to hodí chybu. Když zadám zboží do košíku a chci přjít k pokladně, tak se mi košík vynuluje a hodí mě to na přihlášení.
Máte s tím někdo zkušenost??
Dík Pepa

Link to comment
Share on other sites

Je to tady už v několika topikách, nicméně ještě nikdo nikomu neporadil.

Dá se to dočasně vyřešit vysypáním Cookies... Kdyby bylo nějaké trvalejší řešení, sem s ním :)


Tohle se mi stalo taky, ale pouze na virtual serveru co mám na USB pro testování Prestashopu! Jednoduše jsem totálně shodil modul košíku Ajaxe - opětovně nahodil a vše bylo OK! Problému s cookies bych takovu váhu nedával, sice dokáže nadělat dost problémů v podobných případech, nejspíš sušenky za to ale nemohou :)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ahojte,
tak mě nepomohlo ani smazání cookie ani znovunahození toho ajax košíku. Absolutně nechápu co to je za debilní chybu :(

VŽDY SE UKÁŽE:
There is 1 error :

01. authentication failed

Našel jste už někdo nějaké řešení?
prestashop 1.1

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,
tak mě nepomohlo ani smazání cookie ani znovunahození toho ajax košíku. Absolutně nechápu co to je za debilní chybu :(

VŽDY SE UKÁŽE:
There is 1 error :

01. authentication failed

Našel jste už někdo nějaké řešení?
prestashop 1.1



"01. authentication failed " znamená, že sa zadáva nesprávne prihlasovacie meno alebo heslo..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...