Jump to content

Nefunguje překlad modulů


josejumbo

Recommended Posts

Tak problém je v PHP. Z jiného fóra:"K této chybě došlo v důsledku vyššího zabezpečení nové verze PHP, projevovala se ale až při použití dodatečných šablon, proto nebyla zjištěna a odstraněna dříve.

Pro zajímavost, stejné potíže byly zaznamenány v nejnovějších testovacích vydáních PrestaShopu 1.5 a dle vyjádření tvůrců se v dalších verzích pokusí problém vyřešit odptimalizací kódu."

Link to comment
Share on other sites

já testuju prestashop na svém pc- vertrigo. taky mě to nechtělo ukládat. musel jsem do php.ini přidat řádek

max_input_vars = 6000

jinak je to nastavené na 1000 a když máš moc slovíček tak už to neukládá

 

já soubor php.ini nemohu nikde najít, poradí mi někdo kde to udělat na verzi 1.4.4.1? Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Aktuálně také řeším (ps 1.4.7) a řešení u mne takovéto: (nemám přístup do php.ini)

 

do souboru .htaccess do sekce <IfModule mod_php5.c> přidat řádek:

php_value max_input_vars 6000

 

poté se mi překlad modulů ukládá do cs.php řádně (samozřejmě je nutné mít povolený zápis)

 

pro zajímavost moje celá sekce IfModule mod_php5, kterou jsem přepsal nastavení z php.ini na které se na svém hostingu nedostanu - třeba to někdo využijete:

<IfModule mod_php5.c>

php_value post_max_size 50M

php_value upload_max_filesize 50M

php_value memory_limit 96M

php_value max_input_vars 6000

</IfModule>

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Taktéž mě to nefungovalo. Presta 1.4.7. Uložení proběhlo úspěšně, ale nic se neuložilo.

 

Provedl jsem změnu AdminTranslations.php podle http://forge.prestas...owse/PSCFI-4808

 

Zkoušel jsem i změnu podle JackeOb v .htaccess protože bylo potřeba navýšit max_input_vars (tj. maximální počet odesílaných polí formulářem).

Většina poskytovatelů hostingů Vám ale v tomto vyjdou vstříc. Osobně jsem navyšoval u OneBitu na 2000, záleží kolik modulů máte nainstalováno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...