Jump to content

Spojení obchodu s redakčním systémem?


VikiT

Recommended Posts

Dobrý den

Potupně se prokousávám Prestashopem jako nováček a naštěstí je to fajn i díky Vaším radám.

Mám ovšem prosbu, existuje nějaký způsob jak PrestaShop rozšířit o redakční systém?

Chápu že CMS mi umožní psát články, ale jejich řazení je slabé.

Potřeboval bych možnost členění do několika kategorií a tak pod.

Například jako Joomla a VirtueMart, kteří spolu pracují velmi dobře (až na to že nový VM stále neumí import zboží).

 

Můžete mi poradit jak řešíte na svých webech nějakou část kam píšete články, informace a zajímavosti?

 

Díky moc

Link to comment
Share on other sites

Ahoj.

 

Ja to resil odkazem na Webnode, kde mam blog s kategoriemi. Samozrejme design je jiny nez jsou stranky. Pak mam modul s free obsahem, kde vzdycky akorat postnu, ze je na blogu nejaky novy clanek, aby na nej vubec klikli. Je to kostrbate reseni a rozhodne ne profi, to uznavam, ale zatim mi to tak staci.

 

M.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ahoj.

 

Ja to resil odkazem na Webnode, kde mam blog s kategoriemi. Samozrejme design je jiny nez jsou stranky. Pak mam modul s free obsahem, kde vzdycky akorat postnu, ze je na blogu nejaky novy clanek, aby na nej vubec klikli. Je to kostrbate reseni a rozhodne ne profi, to uznavam, ale zatim mi to tak staci.

 

M.

 

 

Díky za info

Asi to tak taky budu řešit, ale řeším i to jak propojit data uživatelů, aby se nemuseli registrovat do obou částí.

Ale to asi nebude nutné.

Škoda, že někde není modul na to CMS, aby se to dalo členit stejně jako kategorie v shopu, to by bylo uplně super.

 

Díky za info.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...