Jump to content

Příloha k produktu

sochora
 Share

Recommended Posts

Lze nějakým způsobem přidat k produktu přílohu? Například dokument ve wordu?

Dokonce můžeš přílohu vložit do krátkého okna popisu produktu nebo do klasického - to druhé! Proč by to nešlo? Jednoduše si na FTP uložíš cílový soubor, na další místo si dáš ikonu (pokud chceš, ale nemusíš), která takový file bude prezentovat v popisu produktu, natáhneš cestu do odkazu včetně cesty k ikoně - a je hotovo!
Už jsem otestoval co se dalo, takže tohle je celkem pozitivní! Navíc, můžeš do karty produktu vkládat i videa a Flashe!!! Pohyblivé banery, upoutávky, motivační prvky ap.

Možností jsou mraky...

Lze nějakým způsobem přidat k produktu přílohu? Například dokument ve wordu?

Dokonce můžeš přílohu vložit do krátkého okna popisu produktu nebo do klasického - to druhé! Proč by to nešlo? Jednoduše si na FTP uložíš cílový soubor, na další místo si dáš ikonu (pokud chceš, ale nemusíš), která takový file bude prezentovat v popisu produktu, natáhneš cestu do odkazu včetně cesty k ikoně - a je hotovo!
Už jsem otestoval co se dalo, takže tohle je celkem pozitivní! Navíc, můžeš do karty produktu vkládat i videa a Flashe!!! Pohyblivé banery, upoutávky, motivační prvky ap.

Možností jsou mraky...

Tak tohle sem se snazil zjistit taky, sem novacek a zacal sem s prestou jen nedavno. Jak si myslel natahnes cestu do odkazu a je hotovo??....asi to budu muset skusit. Nebo nemuzes pridat obrazek ktery by to ozrejmil?

Nějak jsem toto vlákno přehlédnul!
Pokud chceš ukládat k produktům nějaké soubory, jako dokumentaci, seznam modifikací nebo jákákoliv data v dokumentu Word, Excel.. prostě cokoliv! Lze si třeba v prográmku Gimp, můžeš vytvořit ikony, nebo jednoduše ikony převzít z programu v kterém je cílový soubor prezentován.

Zvol si na svém FTP adresář kde budou uloženy ikony, cestu k nim budeš zadávat při vkládání odkazu. Dále si zvol adresář v kterém budou cílové dokumenty kam povede cesta přes ikonu kterou vystavíš do dlouhého (nikoliv krátkého) popisu produktu. Mě osobně to tedy tak vyhovuje, ikonu snad do prostoru s popisem vložit umíš...

Já přemýšlím spíš nad jinou věcí. Tím by bylo prezentování těchto souborů v místě, kde probíhalo vypisování podkategorií v prní vnořené - ty mám v současné době zcela vypnuté, přišlo mi to zybtečné! K tomu se ale dostanu až bude čas...

Bronikusi, už jsem se tě na to sice ptal, ale jak jsi vypnul to zobrazování podkategorií. Sice jsem to jedním způsobem udělal, ale myslím, že existuje i elegantnější způsob.

• 1 year later...

zdravim

velmi pekna myslienka..

rad by som dostal radu typu ako mam vytvorit pri zalozke Detaily v detailoch produktu dalsiu zalozku s nazvom Priloha a tam aby som mohol
pisat lubovolny text popripade obrazok s odkazom..

nikde som to nenasiel taku zakladnu vec ako pridat dalsiu zalozku :(

dakujem

• 1 year later...

Zdravím, řeším to, jak v Přílohách u zboží mohu prodloužit počet znaků v poli Jméno souborů: Jelikož mi při delším názvu napíše, že text v poli jepříliš dlouhý. Nevíte někdo, kde se dá zvětšit počet znaků v tomto poli? Děkuji

• 3 years later...

Zdravím, řeším to, jak v Přílohách u zboží mohu prodloužit počet znaků v poli Jméno souborů: Jelikož mi při delším názvu napíše, že text v poli jepříliš dlouhý. Nevíte někdo, kde se dá zvětšit počet znaků v tomto poli? Děkuji

Já to řešil v souboru Attachment.php ve složce classes. Je tam pole name a tma je size => 50. Změň to na nějakou větší hodnotu. Případě file_name.