Jump to content

Příloha k produktu


sochora

Recommended Posts

Lze nějakým způsobem přidat k produktu přílohu? Například dokument ve wordu?


Dokonce můžeš přílohu vložit do krátkého okna popisu produktu nebo do klasického - to druhé! Proč by to nešlo? Jednoduše si na FTP uložíš cílový soubor, na další místo si dáš ikonu (pokud chceš, ale nemusíš), která takový file bude prezentovat v popisu produktu, natáhneš cestu do odkazu včetně cesty k ikoně - a je hotovo!
Už jsem otestoval co se dalo, takže tohle je celkem pozitivní! Navíc, můžeš do karty produktu vkládat i videa a Flashe!!! Pohyblivé banery, upoutávky, motivační prvky ap.

Možností jsou mraky...
Link to comment
Share on other sites

Lze nějakým způsobem přidat k produktu přílohu? Například dokument ve wordu?


Dokonce můžeš přílohu vložit do krátkého okna popisu produktu nebo do klasického - to druhé! Proč by to nešlo? Jednoduše si na FTP uložíš cílový soubor, na další místo si dáš ikonu (pokud chceš, ale nemusíš), která takový file bude prezentovat v popisu produktu, natáhneš cestu do odkazu včetně cesty k ikoně - a je hotovo!
Už jsem otestoval co se dalo, takže tohle je celkem pozitivní! Navíc, můžeš do karty produktu vkládat i videa a Flashe!!! Pohyblivé banery, upoutávky, motivační prvky ap.

Možností jsou mraky...


Tak tohle sem se snazil zjistit taky, sem novacek a zacal sem s prestou jen nedavno. Jak si myslel natahnes cestu do odkazu a je hotovo??....asi to budu muset skusit. Nebo nemuzes pridat obrazek ktery by to ozrejmil?
Link to comment
Share on other sites

Nějak jsem toto vlákno přehlédnul!
Pokud chceš ukládat k produktům nějaké soubory, jako dokumentaci, seznam modifikací nebo jákákoliv data v dokumentu Word, Excel.. prostě cokoliv! Lze si třeba v prográmku Gimp, můžeš vytvořit ikony, nebo jednoduše ikony převzít z programu v kterém je cílový soubor prezentován.

Zvol si na svém FTP adresář kde budou uloženy ikony, cestu k nim budeš zadávat při vkládání odkazu. Dále si zvol adresář v kterém budou cílové dokumenty kam povede cesta přes ikonu kterou vystavíš do dlouhého (nikoliv krátkého) popisu produktu. Mě osobně to tedy tak vyhovuje, ikonu snad do prostoru s popisem vložit umíš...

Já přemýšlím spíš nad jinou věcí. Tím by bylo prezentování těchto souborů v místě, kde probíhalo vypisování podkategorií v prní vnořené - ty mám v současné době zcela vypnuté, přišlo mi to zybtečné! K tomu se ale dostanu až bude čas...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

zdravim

velmi pekna myslienka..

rad by som dostal radu typu ako mam vytvorit pri zalozke Detaily v detailoch produktu dalsiu zalozku s nazvom Priloha a tam aby som mohol
pisat lubovolny text popripade obrazok s odkazom..

nikde som to nenasiel taku zakladnu vec ako pridat dalsiu zalozku :(

dakujem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdravím, řeším to, jak v Přílohách u zboží mohu prodloužit počet znaků v poli Jméno souborů: Jelikož mi při delším názvu napíše, že text v poli jepříliš dlouhý. Nevíte někdo, kde se dá zvětšit počet znaků v tomto poli? Děkuji

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Zdravím, řeším to, jak v Přílohách u zboží mohu prodloužit počet znaků v poli Jméno souborů: Jelikož mi při delším názvu napíše, že text v poli jepříliš dlouhý. Nevíte někdo, kde se dá zvětšit počet znaků v tomto poli? Děkuji

 

 

Já to řešil v souboru Attachment.php ve složce classes. Je tam pole name a tma je size => 50. Změň to na nějakou větší hodnotu. Případě file_name.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...