Jump to content

Module Probléma


leslie_philip

Recommended Posts

Kedves Prestashop szakértők. :)

 

Szerverinformációk

 

Prestashop verzió: 1.4.6.2

Szerverinformációk: Linux #1 SMP Tue Nov 29 14:16:58 EST 2011 i686

Szerver szoftverének verziója: Apache

PHP verzió: 5.2.17

MySQL verzió: 5.0.92-community

 

 

Több modullal is az a gondom hogy, Pl: multiblock, text block, és szinte minden olyan modulban amiben több beállítás is lehetséges

. A mentés vagy módosítás gomb lenyomása után, visszaugrik a module fülre és vagy azt írja ki hogy eltávolította a modult vagy installálta. Pedig nem..

A modul aktiválása vagy inaktiválása után ismét beenged a modulba. De nem enged tovább.

 

Valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

nem tudok rendes megoldással előállni, mert a hiba eléggé speciális, szinte biztos hogy egyéni hibáról van szó.

Ha ez egy élő shop, amit használnak nap mint nap akkor Én felépíteném localhostra a shopot (xampp-al vagy wampp-al) és ott kezdeném el a debuggolást. A debuggolást úgy kezdeném, hogy a Preformance-ban bekapcsolnám a force compile-t és a cashe-t. Aztán kódban vizsgálódnék, mit csinál amikor legenerálja a hibát (Google Chromeban elem kivizsgálásával, IE-ben F12-vel, Mozillában Firebuggal). Esetleg kitörölném a modul mappa tartalmát úgy, hogy egy modul maradjon csak benne, az amelyikre biztosan tudod hogy hibát generál. Ha az okés akkor finoman visszapakolni a többit és figyelni, melyik zavarja össze. Az admin mappát is érdemes lenne újrarakni. Fontos lenne tudni, hogy frissítettél 1.4.6.2-re, vagy eleve ezt tetted fel.

Attila

Link to comment
Share on other sites

Kedves Attila

 

A fent leírtak alapján megcsináltam mindent.

A hiba továbbra is fennáll.:)

 

Eleve az 1.4.6.2 -est tettem fel. Az összes modult leszedtem egyesével visszaraktam.

Admin mappát is újra raktam.

Sajnos nem vagyok programmel így a kódban nem igen látom mit kellene néznem.

De Google Chromeban elem kivizsgálásával scripts menü alatt "Cache writing not supported" nekem gyanus.

Lehet ez a probléma vagy semmi köze hozzá?

 

Köszönettel

Laci

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...