Jump to content

Jak přidat poznámku k objednávce?


thomasxx

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dá se to... stačí si ze šablony pro jednostránkovou objednávku překopírovat pole do vícestránkové na to správné místo... zabralo mi to 3hoďky ale jede to :))) jen doporučuju dát pryč všechny podmínky, prostě nechej jen tu část kde vezme obsah toho textového pole a udělá z něj zprávu - pokud tam zákazník nic nenapíše, zádný komentář se nevytvoří.

 

takže do order-carrier.tpl si na požadované místo vlož :

 

 

<h3>{l s='Leave a message'}</h3>

<div>

<p>{l s='If you would like to add a comment about your order, please write it below.'}</p>

<p><textarea cols="120" rows="3" name="message" id="message">{if isset($oldMessage)}{$oldMessage}{/if}</textarea></p>

</div>

 

tím se zobrazí pole pro vložení komentáře

 

a aby se to celé provedlo tak do ordercontroller.php vlož pod položku CASE3 (váže se na order-carrier.tpl) toto:

 

$txtMessage = urldecode(Tools::getValue('message'));

$this->_updateMessage($txtMessage);

 

PS: s překladem do CZ si nemusíš dělat starosti, fungovat to bude

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Používám PS 1.4.4.0 a poznámku u objednávky taky nemám, ale zdá se mi, že dříve tam byla!

 

Navíc když mi dojde email o objednáce, tak je tam uvedeno - "Zpráva od zákazníka Žádná zpráva" což je divné...

 

Zkoušel jsem návod podle popa81, ale v souboru order-carrier.tpl už ten kód byl vložený úplně na konci ještě než jsem ho tam přidal... 8-0

 

V čem by mohl být zakopaný pes?

Děkuji

small-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...