Jump to content

Dočasně nedostupné zboží


Ryuji

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chci se zeptat na něco, co nevím, jestli má někdo ošetřeno. V Prestě mám možnost nastavit text, který se zobrazí pokud je zboží skladem, nebo pokud není. Vycházím z předpokladu, že mám povoleno řízení skladu. Řeším následující vstupní podmínky. Je 12.1.2012. Zboží je skladem na nule, tudíž je možné ho objednat. Já vím, že zboží bude dostupné až 30.1.2012. Můžu si to tedy pohlídat ručně a nastavit si jiný text, ten ale pak musím ohlídat a změnit zpátky. Jak to tedy trošku automatizovat?

 

Ve firmě, kde jsem dříve pracoval, jsme měli takovou malou berličku a vychytávku, že když jsem nastavil cenu zboží na 999 999,-, místo tlačítka vložení do košíku se zobrazil jeden definovaný text a hotovo. Presta umožňuje nastavit časově definovanou cenu, čehož se dá na toto využít...

 

Najde se tedy nějaká dobrá duše, která by něco takového uměla vytvořit, třeba jako modul? Takto bych to měl pod kontrolou. Nastavím cenu 999 999,- s datem do 29.1.2012 a časem 23:59:59 a o víc se nestarám. Presta ukáže místo košíku text "Zboží je dočasně nedostupné" a jakmile padne datum 30.1.2012 opět se objeví tlačítko vložit do košíku se standardním textem pro zboží, které JEN není zrovna na skladě. Během doby nedostupnost se žádné klikací opičce nepovede to hodit do košíku a objednat a pak vřískat, že to nemá za těch pět dnů, které mám jako standardní text, ale na druhou stranu nemusím vstávat hned ráno 30.1. a hned to ručně měnit...

 

Možná by se taková úprava hodila více lidem... :-) Kdyby to nebylo těžké, nějakou tu korunku bych za to i dal... :-)

Link to comment
Share on other sites

Protože mám sortiment, který je hodně na objednávku... Potřebuji mít ty dva stavy. Toho co je na skladě a na webu se objeví Zboží bude expedováno do 48 hodin a toho co je na skladě nula a objeví se dodací lhůta 5-10 dní. To mi nestačí... :-) Navíc to naskladnění u objednávkového zboží by zase záviselo na tom, že to musím hlídat ručně a dokud to neudělám, resp. nedostanu se k tomu, nešlo by to objednat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...