Jump to content

Odesílání mailů


Pajik

Recommended Posts

Může mně někdo zkušenější poradit ? Mám problém s maily. Mám totiž v názvu firmy "České" s diakritikou a když se automaticky odešle jakýkoliv mail z obchodu zákazníkovi, název firmy se zobrazí v identifikačním poli mailu "Od(From): ?Q?=C4=8Cesk=C3=A9_" Kde se nastavuje, aby to bralo název bez diakritiky, třeba "Ceske". Je to nastavení v obchodě nebo na serveru hostingu ?

Link to comment
Share on other sites

V BO (administraci) zvolte Nastavení-firemní údaje (Preferences-Contact) a zde do názvu obchodu napište například "www.vaseshop.cz "( tento popis se zobrazuje jen v e-mailech a titulcích stránky) a bude to vpohodě.

Link to comment
Share on other sites

Bohužel, když napíšu do Kontaktu název firmy bez diakritiky, všechny názvy v objednávkách, mailech atd se zobrazí zároven rovněž bez diakritiky, protože používají funkci {shop_name}. Titulek na stránce vyřeším přidáním jména do souboru header.tpl, ale všechny maily a apod se mně přepisovat nechce. Jak jste to vyřešil ? V některém souboru, který má na starost odesílání majlů by stačilo přepsat právě tu jedinou funkci {shop_name} a nemusel bych řešit maily a to ostatní

Link to comment
Share on other sites

Bohužel, když napíšu do Kontaktu název firmy bez diakritiky, všechny názvy v objednávkách, mailech atd se zobrazí zároven rovněž bez diakritiky, protože používají funkci {shop_name}. Titulek na stránce vyřeším přidáním jména do souboru header.tpl, ale všechny maily a apod se mně přepisovat nechce. Jak jste to vyřešil ? V některém souboru, který má na starost odesílání majlů by stačilo přepsat právě tu jedinou funkci {shop_name} a nemusel bych řešit maily a to ostatní


Mám pocit,že bude nutné přepsat (dopsat) všechny soubory v /mails/cs/
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...