Jump to content

Új sablon után szétesett az oldal


scampirent

Recommended Posts

AVE!

 

Próbaképpen szerettem volna kipróbálni egy sablont ( egyszerű green ). Amikor visszaváltottam a prestashop -ra akkor az oldalon "bennragadt" néhány dolog.

 

Home delivery legal notice gombok a prestashop logon valamint az ezekhez tartozó legördülő menü. Megváltozott néhány ikon a cart-nál és a lang-courency-nél. Duppla search mező stb stb

 

Próbáltam halyreállítani a themes/prestashop mappát de semmi

 

Kezdő vagyok és próbálgatom a prestát segítséget kérnék.

 

AVE!

post-248420-0-03098900-1325932797_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

én elsősorban nem téma hibára gondolok, hiszen külön mappa, külön fájlok. Próbáld más böngészővel megnézni, illetve ürítsd cache-t a ctrl+shift+delete paranccsal a böngésződben, majd nézd meg újra. Ha a probléma ugyanúgy fennáll, akkor kiderítjük hol lehet a baj.

 

esetleg egy tanács: minden modult (esetleg menu stb.) kapcsolj ki téma átállásnál ami nem a prestashophoz tartozik, hanem Te szedted össze.

Valamint: a témához nem voltak a témához illő modulok? Mert ha igen, és azt felülírattad, akkor az is okozhatja a gondot. Hiszen az a megváltoztatott témához illő modulok, nem az eredeti prestához, ha visszarakod az eredeti theme-t akkor nem fog stimmelni a modulok miatt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...