Jump to content

yorumlarınızı bekliyorum

Recommended Posts

Arkadaşlar 2 aydır yapmaya çalışıp birtürlü başaramadığım site hala yapım aşamasında (denemek için başka hosta attım) eklemeler yapmak istiyorum (görünüş açısından) fakat ne gibi değişiklik yapabilceğimi bilemediğim için sizlerin düşüncelerini almak istedim
Fikirlerinizi bekliyorum...

http://ajansteknik.net/PrestaShop/index.php

tam 15 dakikadır siteyi yenile yapıp bakıyorum kimse bişey yazmamış :S çokmu sabırsızım ne (:

Arkadaşlar Fikirleriniz gerçekten önemli (Sorabileceğim başka kimse yokda. . . )

valla dostum sitenin teması felan güzelde script hata veriyor sol altta görebilirsin...
Mouse zoom modülünü ekleseydin güzel olurdu... Reklam Bölümünü değişsen fena sayılmaz :)
Birde tema renklerin biraz abuk subuk görünüyor... renk cümbüşü yani :D
son bişey banneri ortalaman daha güzel durmasını sağlardı...
Eline sağlık bol şans...

Arkadaşlar 2 aydır yapmaya çalışıp birtürlü başaramadığım site hala yapım aşamasında (denemek için başka hosta attım) eklemeler yapmak istiyorum (görünüş açısından) fakat ne gibi değişiklik yapabilceğimi bilemediğim için sizlerin düşüncelerini almak istedim

tam 15 dakikadır siteyi yenile yapıp bakıyorum kimse bişey yazmamış :S çokmu sabırsızım ne (:

Arkadaşlar Fikirleriniz gerçekten önemli (Sorabileceğim başka kimse yokda. . . )

Site çok sade ve güzel olmuş, henüz ürünleri yüklememişsin ama ürünlerini büyük resimlerle göstermen gerekir.
Birde sağ üst köşeye firma adres ve telefon bilgilrini girebilirsin.

merhaba,

bir önceki postta söylendiği gibi, ürünleri eklemen siteyi büyük ölçüde değiştiricektir. ve tavsiyem ürün gösterimindeki zemini beyaz yap, arama bloğu siyah onuda diğer bloklardaki gibi turuncu renkleri kullan. ve ordaki reklamı ya kendine göre düzenle yada kaldır. birde bannerı üstteki flashı ortala ve ordaki menüde kullandığın yazının fontunu büyük biraz ufak kalıyor. Siten çok sade ve çok hoş daha da hoş olacak eminim. ;)

umarım yardımcı olabilmişimdir.
Teşekkürler

valla dostum sitenin teması felan güzelde script hata veriyor sol altta görebilirsin...
Mouse zoom modülünü ekleseydin güzel olurdu... Reklam Bölümünü değişsen fena sayılmaz :)
Birde tema renklerin biraz abuk subuk görünüyor... renk cümbüşü yani :D
son bişey banneri ortalaman daha güzel durmasını sağlardı...
Eline sağlık bol şans...

mouse zom bölümü yukarıya flash ekleyince kaybolmuş henuz farkettim reklam yerine site ile ilgili resim vs. gibi bişey düşünüyordum.Temanın renklerine gelince bir anormallik olduğunun farkındayım fakat değişimin hangi yönde olucağına karar veremedim...Fikir için tşkler.

Site çok sade ve güzel olmuş, henüz ürünleri yüklememişsin ama ürünlerini büyük resimlerle göstermen gerekir.
Birde sağ üst köşeye firma adres ve telefon bilgilrini girebilirsin.

bilgileri hakkımızda artı iletişim bölümüne gircekmişim.(Siteyi yaptığım kişi öyle istedi.)tşkler...

merhaba,

bir önceki postta söylendiği gibi, ürünleri eklemen siteyi büyük ölçüde değiştiricektir. ve tavsiyem ürün gösterimindeki zemini beyaz yap, arama bloğu siyah onuda diğer bloklardaki gibi turuncu renkleri kullan. ve ordaki reklamı ya kendine göre düzenle yada kaldır. birde bannerı üstteki flashı ortala ve ordaki menüde kullandığın yazının fontunu büyük biraz ufak kalıyor. Siten çok sade ve çok hoş daha da hoş olacak eminim. ;)

umarım yardımcı olabilmişimdir.
Teşekkürler

ürünleri site tamamen bitince eklemeyi düşünüyorum deneme amaçlı bu hosta attım bu host başka bir siteyi barındırıcak.Diğer söylediklerinize katılıyorum.Mantıklı, fakat üstteki banneri (flash) ortaladığım zaman i.e de görüntü bozuluyor :S bu sebeble çare bulamadım... ama çok göze batan bir ayrıntı ise tabikide uygun hale getirmeye çalışırım..Teşekkür ederim...

Selam,
Normalde çok boş görünüyor, belki bu şekilde sola dayalı sistem kullanabilirsiniz.

Bana kalırsa bir kaç Modülü veya reklam bölümü açarsanız, biraz daha dolgun görünebilir. Reklamlara da diğer ürünlerin resimlerini link vermeden koyabilirsiniz,

Kolay gelsin.

ben reklam dedim sen başka bişe koy... flash slayt koy iletişim koy acıklama vb bişey koy olmadı bi çay koy bu saatte iyi gider :)

çayda kalsın reklamda kalsın beğenmedi vatandaş zaten (bedava yapiyorum ya ondandır ...)

yaa beğendik neden vazgeçiyosun az biraz daha sabredip köklü değişikliklere git. Bizde site yaparken kendimiz göremiyoruz illa birinin siteye yabancı olan birinin dışardan bakması gerek. Vazgeçme köklü değişikliklere git. modül ekle logoyu değiştir bi kaç tane daha ürün gir. Siteyi yapma işdahı gelir ;) tşk

yaa beğendik neden vazgeçiyosun az biraz daha sabredip köklü değişikliklere git. Bizde site yaparken kendimiz göremiyoruz illa birinin siteye yabancı olan birinin dışardan bakması gerek. Vazgeçme köklü değişikliklere git. modül ekle logoyu değiştir bi kaç tane daha ürün gir. Siteyi yapma işdahı gelir ;) tşk

vazgecmedim canım birisine yapiyodum ona yapmaktan vazgectim.farklı farklı sekillerde siteyi kurup kaldırmaya devam ediyorum bitmiş hali elimde bulunsunda lazım felan olur :)

vazgecmedim canım birisine yapiyodum ona yapmaktan vazgectim.farklı farklı sekillerde siteyi kurup kaldırmaya devam ediyorum bitmiş hali elimde bulunsunda lazım felan olur :)

Aynen ;)

• Create New...