Jump to content

OD/Označenie noviniek


Zengorius

Recommended Posts

Zdravím bratov čechov, v Sr fóru mi nikto nevedel poradit, tak sa obraciam na vás :P. Prosím vás potreboval by som OD značiť novinku, to znamená že keĎ pridám produkty aby sa mi automaticky neoznačoval ako novinka ale aby som si sám editoval čo je, a čo nieje novinka.

 

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Zdravím bratov čechov, v Sr fóru mi nikto nevedel poradit, tak sa obraciam na vás :P. Prosím vás potreboval by som OD značiť novinku, to znamená že keĎ pridám produkty aby sa mi automaticky neoznačoval ako novinka ale aby som si sám editoval čo je, a čo nieje novinka.

 

Ďakujem

 

Zdravím,

v databázi přes phpmyadmin můžete zkusit v tabulce ps_product změnit u vybraného produktu (můžete ho najít například podle ID) řádek hodnoty "date_add". Chytřejší phpmyadmini mají už zadávání data pomocí malého kalendáře, takže je to vcelku jednoduché. Stačí nastavit hodnotu nižší než je ta v BO -> Preferences jako počet dnů, kdy je zboží novinkou.

 

No a jelikož je tohle políčko (date_add) skryté při přidání produktu, v AdminProducts.php by se teoreticky dalo vytáhnout, zobrazit a nastavovat přes HTML a jQuery ručně při přidávání a editaci produktu. Přidával byste pak produkty s různým datem a podle toho by se zobrazovaly jako novinka nebo nenovinka.

 

Ovšem to jen teoretizuji, implementovat jsem to zatím nezkoušel.

 

Derthis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...