Jump to content

pdf fatura tcpdf uygulaması

Recommended Posts

selam- basar67nin eklemiş olduğu dosya su sayfa> http://www.prestashop.com/forums/viewthread/14062/yazlm_modl_ve_tema/pdf_fatura__tcpdf_uygulamas
bu dosyayı basar67 kardes veya daha önce indirenler tekrar yükleyebilirmi,basar67 hocam sanırım birine kızmış dosyayı kaldırmış :-) daha doğrusu aralarında yanlış anlaşılma olmuş

yardımlarınız için teşekürler

teşekürler fakat bir sorun var?lütfen yardım edin
şimdi yönetim panelinden giriş yapamıyorum.admin yolunu değitirin ve install klasörünü silin diyor

kurulum dosyasında yazanları harfiyen uyguladım ama şimdide admine giriş yapamıyorum lütfen acil yardım.

Merhaba,

kurulumu harfiyen uyguladım diyorsunuz, fakat dikkatli bir şekilde okumamışınız. Önce hatanın neden oluştuğunu anlatayım:
Kurulumdada olduğu gibi, güvenlik nedeninden dolayı admin klasör adını değiştirmeniz gerekiyor. Sizde şimdi tcpdf dosyalarını server attınız ve bu işlem ile serverinizde admin klasörü oluşturmuş oldunuz, bu yüzden yönetim paneline giriş yapamıyorsunuz.

Cözüm:
admin adlı klasörünü silin, ve tcpdf içindeki dosyaları sizin daha önce kurulumda yeniden adlandırdığınız admin klasörüne attınız veya tcpdf admin klasörünün adını sizin admin yolu adı ile değiştirin ve servere atın.

Kolay gelsin...

teşekürler hocam demek iyice okumak gerekiyormuş yazdığınız gibi admin klasöründen oluşmuş hata.şükür sonunda
pdf faturasında türkce karekter hataları kayboldu.bastan biraz tedirgindim dosyalar calışmaz carman corban
olur diye.size teşekürü bir borc bilirim hemen hemen tüm konularda yardımcı oluyorsunuz.

• 2 months later...

Merhabalar,

Verdiğiniz linkteki php5 için olan zipi indirdim. ancak içinde herhangi bir "admin" klasörü yoktu. Klasör görünütüsü ektedir. Mevcut dosyaları tools içine tcpdf klasörü halinde upload ettim. config.ini de belirttiğiniz editi yaptım. ve admincp den pdf lisan kodunu değiştirdim. Faturayı görüntüle deyince ulaşılamayan bir web sitesi çıkıyor. adresi ilgili faturanın pdf si. fakat açılmıyor sayfa.

Sanırım bahsi geçen admin klasörü ile ilgili bir sorun bu.

Verdiğiniz linkteki eksik olan dosyalar var ise..ki sanırım en azından admin klasörü var, nasıl elde edebilirim ?

Saygılarımla.

8078_dPl9YCHcQTZlO33wawEI_t

• 1 year later...
  • Create New...