Jump to content

Modul kombinace


carbik

Recommended Posts

Zdravím,

máte někdo tip na nějaký modul kombinací u zboží?

Základní Presta 1.4.x toto obsahuje jen v základní podobě, kdy mám např. tričko modré, červené, zelené a k tomu velikosti M, L, XL. Všechno zboží je v předem známém množství.

 

Já ale potřebuji na tomto příkladu toto:

Zákazník si objedná modré tričko, vel. L a k tomu si bude přát přibalit ramínko.

Těch ramínek však mám "neomezené množství".

 

Když přidám tuto třetí možnost do kombinace, tedy barva trička, velikost a ramínko, tak nemám možnost správně nastavit počet triček skladem.

Když si totiž zákazník objedná tričko modré, L s ramínkem, tak se mi toto odečte ze skladu, ale zároveň zůstane na skladě tričko modré, L bez ramínka. A toto je chyba, modré tričko, L je pryč a sklad ukazuje, že je skladem, když si ho zákazník objedná bez ramínka.To je špatně.

 

Hledám prostě nějaký modul, který umožňuje pokročilejší nastavení kombinací. Nebo nějakou úpravu, která bude u triček hlídat sklad, ale cokoliv dalšího k tomu už ne.

 

(Trička a ramínka asi není nejlepší příklad, ale zrovna mě to napadlo. Stejně tak jsem mohl napsat baterky (svítilny) a buď k tomu zákazník chce přibalit baterky nebo ne a baterek mám neomezeně, ale svítilen jen určité množství)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...