Jump to content

Editor úvodní stránky


Kutcha

Recommended Posts

Dobrý den, prosím vás, potřebuju pomoc. Omylem jsem si smazal Editor úvodní stránky. Když ho chci nainstalovat znovu, napíše se, že modul nebyl správně nainstalován, přitom v modules/editorial je. Když chci napsat text do úvodní stránky, napíšu ho, dám uložit a pak tam nic není. Jenom se to smaže. Atributy složky mám 777. Moc děkuju předem!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ahojte, roky používám ZenCart, ale teť jsem chtěl zkusit prestashop a zadrhnul jsem se na banalitě, jak upravit úvodní stranu. Jestli to dobře chápu, tak musím mít nainstalovaný modul homeeditor. Ten mam nainstalovany. A tady to končí. Jak ho spustím? Nikde jsem nenašel v menu administrace možnost aktivovat tento modul. Nebo se to dělá v menu positions - front office live? Tam mi dovolil jen přetáhnout bloky.

 

Díky!

Link to comment
Share on other sites

Na uvodni strance se zobrazuje modul home editorial alias editor uvodni stranky, kdyz kliknete na instalovat modul se automaticky zaroven i aktivuje tj na uvodni strance by jste mel prinejmensim videt ukazkovy obrazek a modul se edituje tam kde se instaluje po instalaci je tam uveden zaroven odkaz na jeho nastaveni. (A v ps147 funguje...). Pokud to takto nemate hledejte problem jinde.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdravim Vás všechny zde na fóru a potřeboval bych hephnout s editorem úvodní strany. Mám ho nainstalovaný a v konfiguraci modulu mám vyplněné políčka, v editoru mám vložený obrázek, který bych rád viděl na webu, ale na té úvodní straně eshopu se přesto nezobrazuje! Takže nevim, co, kde dělám špatně?!

 

Předem díky za případné odpovědi a rady!

S pozdravem,

Waiz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...