Jump to content

Turkuaz Theme v1

Recommended Posts

Merhaba,

yeni oluşturmuş olduğum temayı sizlerlerle paylaşıyorum. Homefeatured Ürünleri çift sütünlü görünmesi için, modules/homefeatured/homefeatured.tpl dosyasını sizin dosya ile değiştirin.

Kolay gelsin...

5694_baBA1yL8RtyltEAkz5r3_t

baser bey emeğinize sağlık , tasarım harika....
1) temada bulunan anasayfa,indirimler , teslimat bloğunu kullandığımız herhangi bi temaya eklememiz mümkünmüdür acaba...bi arkadaşımız tarif etmişti ama o akerdiyon şeklinde aşağı açılıyodu ve sadece yazı şeklindeydi ...bu şekilde buton olarak eklemek çok uğraştırıcı olurmu acaba?....
2)logo'yu yönetim panelinde değiştiremedim ,nereden yapmamız gerekir acaba...teşekkürler

Merhaba,

evet haklısınız kayan ürünler modülünde biraz sorun var vaktimde olmadığından pek ilgilenemedim. Menüyü tabiki
dilediğiniz temaya ekleyebilirisiniz. Bunun için tema klasöründeki header.tpl dosyasını inceleyin.

Logoya gelince, tema klasörü içinde bg.psd diye bir dosya var bunu dilediğiniz gibi düzenleyin ve bg.jpg olarak kayıtlayıp img klasörüne atın.

Kolay gelsin...

basar beyy..
1) daha yeni farkettim , bi sorunumuz var , kategorilere tıklandığında hiç bişerşy çıkmamakta..boş sayfa...ama anasayfada kategoriler gözükmekte,tıklanınca bişey çıkmamakta...lütfen yardım

2)yukarıdaki sorun haricinde .....explorer 6'da tema'da biraz kayma olmakta ama firefoxta hiç sorun çıkmamakta ...explorer 6'ya görede bi ayarlanma yapılabilirmi ..teşekkürler ,kolay gelsin..

Merhaba,

bence bu temayı şimdi explorer 7 uygulamanın pek anlamı yok. 1.2 sürümüne denedim çalışmıyor :-S.
Prestanın 1.2 sürümü resmi olarak yayınlansın ondan sonra tekrar gözden geçirmek gerekir.

Kolay gelsin...

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Pardon arkadaşlar ben dosyayı nereden indirebileceğimi bulamadım. basar67 dostum sen imzamın altındaki linkten indirebilirsin demişsin kara rumuzlu arkadaşa ve foruma üye olmak gerektiğini belirtmişsin. Oysa ben üyeyim yine de linki göremiyorum. Yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden sağ ol.

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • Create New...