Jump to content

Popup modul


Sanci

Recommended Posts

Hello mindenkinek !

Felraktam a popupnews modult, ami szépen megjeleníti a kívánt képet meglinkelve.

A hiba a modul bezárásával van, de csak IE ( - 8-ig) böngészőknél. Nem zárja be, akkor sem ha beállítom az Interval (second) opcióban akárhány másodpercre, akkor sem műkszik.

Ja, és UTF8-ba mentettem el a tpl fájlt. (hátha az segít rajta)

Ha tud valaki valami megoldást rá, megköszönöm !

http://www.elektro-sat.hu/webshop/

Link to comment
Share on other sites

hol is van ez a modul?

 

egyébként meg kéne a forráskód. az IE köztudottan gáz - már elnézést - én mindenkinek azt mondom hogy 8-9, de inkább firefox vagy chrome... ráadásul nem is szabadna már 8 alattit használni. lényeg a lényeg: máshogy kezel néhány parancsot a 7, én azt mondanám hogy ne foglalkozz vele de tapasztalatból tudom hogy az emberek lusták frissíteni is, mást használni is.

mutasd meg a modult és ha lehet küldd el a forrását, megmondom mi okozza a hibát. vagyis: sokat nem kéne keresni, úgy értem ki kéne cserélni a bezárás részét egy univerzálisabb parancsra (pl.: html3-4) amit régebb óta használnak. ha ez nem lehetséges valami folytán, azt is megmondom.

Attila

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Találtam is IE7-8-hoz valót, de fogalmam sincs melyik php-ba kell beilleszteni.

<a href="javascript:window.open('','_parent','');window.close();">Ablak Bezar</a>

Ja, és azt sem tudom melyik sort kell lecserélnem. Ha esetleg segítene valaki, azt megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...