Jump to content

Modul Açılır-Kapanır Kategoriler

Recommended Posts

Merhabalar
Yabancı forumlarda gördüğüm Açılır Kapanır Bir Menu modulunun renkleriyle oynadım, bi kaç değişiklik daha yaptım.
Umarım işinize yarar.
Siz de renkleriyle oynamak isterseniz modulun içindeki theme1 klasörü içindeki theme.css dosyasında değişiklik yapabilirsiniz..
>>> Linki Yeniledim no rapid
http://www13.zippyshare.com/v/99437513/file.html

5660_FAhwCD57P1DL2SoLP5VI_t

Merhabalar
Yabancı forumlarda gördüğüm Açılır Kapanır Bir Menu modulunun renkleriyle oynadım, bi kaç değişiklik daha yaptım.
Umarım işinize yarar.
Siz de renkleriyle oynamak isterseniz modulun içindeki theme1 klasörü içindeki theme.css dosyasında değişiklik yapabilirsiniz..
>>> Linki Yeniledim no rapid
http://www.batigsm.com/blockcategorieselya.rar

acaba bunun yüklenmesini anlatabilirmisin.
teşekkürler.

zipteki dosyayı modules klasörüne attıktan sonra yonetim bolumunde modules sekmesinden kurulumunu yapıcaksın eski kategori blogunu kaldırıp yeni gelen blogu pozisyonlar sekmesinden yukarı taşıyabilirsin

5848_A5VZq3UvPHSUQmwMQP2K_t

zipteki dosyayı modules klasörüne attıktan sonra yonetim bolumunde modules sekmesinden kurulumunu yapıcaksın eski kategori blogunu kaldırıp yeni gelen blogu pozisyonlar sekmesinden yukarı taşıyabilirsin

resimli anlatımın güzel olmuş teşekkürler.

selam,
Menü üzerine gelindiğinde parmak çıkmasını nasıl sağlarız peki.
ilgine şimdiden teşekkürler.

theme1 klasörünün içindeki theme.css dosyasını metin editöründe aç
"cursor" kelimesini arat (2 adet var) ve yanında "default" yazan
kelimeleri "pointer" kelimesiyle değiştir.
Selamlar ...

theme1 klasörünün içindeki theme.css dosyasını metin editöründe aç
"cursor" kelimesini arat (2 adet var) ve yanında "default" yazan
kelimeleri "pointer" kelimesiyle değiştir.
Selamlar ...

teşekkürler evet oldu..

Gayet iyi olmuş, bu tür açılır kapanır menüler müşteriler için kullanışlı oluyor.
Eline sağlık, teşekkürler paylaşımın için.

evet hele çok alt kategori varsa menu çok karışıyo

bu menu gibi güzel çalışan yatay bi menu modulu olsa süper olur

modulu biraz daha değiştirdim alt kategorideki gereksiz kenar boşluklarını sildim yazı fontunu falan değiştirdim

Son Hali
http://www.batigsm.com/blockcategorieselya2.rar

6047_eDeM7nBmPBgszt1aURF0_t

• 2 weeks later...
Gayet iyi olmuş, bu tür açılır kapanır menüler müşteriler için kullanışlı oluyor.
Eline sağlık, teşekkürler paylaşımın için.

evet hele çok alt kategori varsa menu çok karışıyo

bu menu gibi güzel çalışan yatay bi menu modulu olsa süper olur

modulu biraz daha değiştirdim alt kategorideki gereksiz kenar boşluklarını sildim yazı fontunu falan değiştirdim

Son Hali
http://www.batigsm.com/blockcategorieselya2.rar

Gerçekten eline ve emegine saglık sinannn kardeşim cok fazla vaktini almadan kucuk bir soru sormak istiyorum. Modulunu kurdum fakat

Categories

Accessories

iPods

Laptops

Categories yazısı bi turlu türkçeleştiremedim bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim :)

Kuzen ben bu modulu sıradan temalarda calıstıyorum. Yeni yaptığım bir temada header kısmınına yarı header ekleyip jquary ile resim slaytı koydum. Bunda da bi js var ve onla çakışıyor. Merak ettiğim bu normal mi? Değil elbete ama sorunu bulamadım. Ne slayt calısıyor ne kategori.

Renklerini nasıl değiştirebiliriz.
yani tıklamak için üzerine geldiğimizde renkleri daha belirgin yapmak istersek nasıl yapabiliriz.
theme.css dosyasında neleri değiştirmeliyiz.
teşekkürler.

• 2 months later...

Paylaşım için teşekkürler, Modül'ün dil ayarında bir problemmi var yoksa benmi beceremedim bilmiyorum ama başlık sürekli Categories olarak kalıyor. Türkçe dil dosyasına Categories = Kategoriler olarak kayıt ettiğim halde dil geçişleri sırasında başlık hep aynı kalıyor. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

• 6 months later...

Merhaba. Genelde bu bölüme sorulan sorular pek cevap bulmasada yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
Sorunum bu menün bazı bölümlerde çalışmaması. Örneğin ürün detayına baktığımda bazı ürünlerde solda menü çıkıyor bazılarında çıkmıyor. Sebebi ne olabilir?

• 3 weeks later...
  • 3 years later...
  • Create New...