Jump to content

PHP magic quotes option is off (recommended)


Veyron

Recommended Posts

Pri inštalácii Presty mi na stránke "SYSTEM AND PERMISSIONS" mi vyhodilo červený krížik pri položke "PHP magic quotes option is off (recommended)".

1. Aký to má vplyv na PrestaShop (pokiaľ to budem ignorovať)?

2. Ako to môžem napraviť?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Pri inštalácii Presty mi na stránke "SYSTEM AND PERMISSIONS" mi vyhodilo červený krížik pri položke "PHP magic quotes option is off (recommended)".

1. Aký to má vplyv na PrestaShop (pokiaľ to budem ignorovať)?

2. Ako to môžem napraviť?

 

zdravim,

 

tak ono to az taky nejaky hrozny vplyv nema a pokial to instalujes na localhost tak to kludne ignoruj.. magic quotes si mozes vypnut v nastaveni serveru resp. v php.ini a pokial pouzivas vlastny dedi server alebo vpsko tak si restartuj apache aby sa prejavila zmena v nastaveni...

 

postup je jednoduchy aj ked nastavenia sa mozu lisit podla hostingovej spolocnosti...

 

- lokalizuj si php5.ini subor na svojom servi

- otvor ho v nejakom txt editore.. ak pouzivas windows tak notepad ++ je bude stacit... pokial mas linux tak klasicky gedit

- najdi si nasledovne a zmen on na off.. (vid nizsie uvedene)

- restartni apache prikazom sudo /etc/init.d/apache2 restart ak mas moznosti ssh - ak nemozes restartnut apache sam tak mozes poprosit hostingovu spolocnost aby to spravila za teba aj ked myslim ze .ini subor sa nacita pri najblizsej instalacii prestashopu autoamticky sam.. zalezi ako to ma zriesene tvoj hosting a z pravidla shared hostingy to tak vyriesene maju..

 

ps: ja uz som tam Off zadal pri tejto demonstracii..

 

; Magic quotes for incoming GET/POST/Cookie data.

magic_quotes_gpc = Off

 

; Magic quotes for runtime-generated data, e.g. data from SQL, from exec(), etc.

magic_quotes_runtime = Off

 

; Use Sybase-style magic quotes (escape ' with '' instead of \').

magic_quotes_sybase = Off

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...