Jump to content

Slevové kupony


greifone

Recommended Posts

Zdravím
prestu 1.0 mám v podstatě nastavenou a funguje. Jediné s čím si nevím rady jsou slevové kupony a slevy jednotlivých výrobků. Mám vytvořený voucher, v BO je přiřezen u zákazníka dle filtru, ale když se zákazník naloguje, tak se mu zobrazuje pouze hláška "Nemáte žádné slevové kupony" Kde dělám chybu nebo co jsem zapoměl nastavit? Dík předem.

Link to comment
Share on other sites

Zkontroluj v BO pod tabulkou kuponu zda jsou povoleny a pak u přidaného kuponu datum platnosti od... u výrobků sleva se určuje na kartě výrobku Snížit cenu: ale mám dojem ,že se tu někdy probíral špatný překlad..je to hned pod Ekologickou daní..

Link to comment
Share on other sites

Tak slevu u konkrétního výrobku jsem našel - je to opravdu pod Eco tax - buď o částku nebo procento.
Ty slevové kupony mám ale nastavené správně - raději jsem posunul data platnosti o měsíc vpřed a zad, vouchery jsou zaplé ale výsledek 0.

Link to comment
Share on other sites

Kupony už jsem vyřešil, měl jsem nastavené všechny zákazníky. Každý zákazník musí mít svůj unikátní voucher. Každopádně díky za pomoc.



Zdravím,

nejde mi nastavit aby každý zaregistrovaný klient, dostal automatiky slevový kupon v hodnotě např: 5%. Slevový kupon mám nastavený na všechny a nechodí nikomu, musím každému zvlášť, ten slevový kupon zaslat. Jde to nějak vyřešit aby se jim načetl automaticky při registraci?

Díky za radu...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...