Jump to content

Hledám programátor k doladění Presty


MilosB

Recommended Posts

Zdravim. Kamarád mi posadil obchod na web, ale vzhledem k jeho vytizenosti se mi jiz nadale nemuze venovat. Potreboval bych doladit predevsim faktury PSD v cestine. Cetl jsem tady o tom, ale ja nejsem programator, je to pro mne spanelska vesnice. Budu rad, kdyz mi nekdo muj obchod upravi, samozrejme za prislusny baksis. Diky za nabidku.

Link to comment
Share on other sites

Pro správné zobrazení českých znaků s diakritikou na fakturách a dodejkách v PDF si stáhněte cs_pdf_prestashop_11_final.zip. Tento archív rozbalte a jeho obsah překopírujte (a přepište originální soubory) do složky s vaším nainstalovaným PrestaShopem. Následně v administraci nastavte v Nastavení -> PDF položku kódování na cp1250 a font na arialmt.

cs_pdf_prestashop_11_final.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pro správné zobrazení českých znaků s diakritikou na fakturách a dodejkách v PDF si stáhněte cs_pdf_prestashop_11_final.zip. Tento archív rozbalte a jeho obsah překopírujte (a přepište originální soubory) do složky s vaším nainstalovaným PrestaShopem. Následně v administraci nastavte v Nastavení -> PDF položku kódování na cp1250 a font na arialmt.




Zkousel jsem na PS v 1.2 a bohužel nejde..cela administrace spadne
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...