Jump to content

Poštovné a dopravce - předělávka


jackob

Recommended Posts

zdravím,

chtěl jsem se zeptat, zdali by nějakou lehčí úpravou šlo docílit situace, kterou jsem nastínil na obrázku. Normálně se totiž cena poštovného zobrazuje již při vybírání dopravce, já bych ovšem chtěl zobrazení ceny až při výběru způsobu platby. Pro dobírku jsem si stáhl zde z fóra modul cashondeliverywithfee, který k poštovnému přičítá danou částku jako poplatek za dobírku. Mockrát děkuji za rady.

 

platby.jpg

Link to comment
Share on other sites

Děkuji JAKCRABBITe, zpracování objednávky na jedné stránce je pro mě přívětivější, i přes to ale může zákazník vybrat ČP - dobírka a poté kliknout na platbu předem. Díval jsem se na nastavení modulu i dopravců a nepřišel jsem na možnost povolit u určitého dopravce pouze vybraný způsob platby (PS 1.4.5.1.)

Link to comment
Share on other sites

Děkuji JAKCRABBITe, zpracování objednávky na jedné stránce je pro mě přívětivější, i přes to ale může zákazník vybrat ČP - dobírka a poté kliknout na platbu předem. Díval jsem se na nastavení modulu i dopravců a nepřišel jsem na možnost povolit u určitého dopravce pouze vybraný způsob platby (PS 1.4.5.1.)

 

Na to jsou zase jiné vychytávky jako například ship2pay nebo stiffcarriers, hledej, hledej...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Zdravím, mám stejný problém, potřebuji objednávku v jednom kroku, ale konkrétně ship2pay tohle nepodporuje....pouze standart v 5 krocích, nebyla by ještě nějaká jiná možnost?

 

Předem díky za radu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...