Jump to content

Carrier error hatasi ve turkcelestirme.

ereinion

Recommended Posts

Herkese merhabalar sistemi kurup calistirdim bircok seyi cozdum sayilir fakat denemek icin sepeti onaukamaya calisinca no carrier selected gibi uyari aliyorum orada bir secenek olmamasina ragmen bunun kargoyla ilgili oldugunu biliyorum fakat admin panelden bir turlu duzeltemedim. Bu konuda yardimlariniza ihtiyacim var. tesekkurler.

Ayrica ekstra konu kirliligi yaratmamak icin burda sormak istedim

Turkce kurdum sitenin buyuk bir kismi te oldu admin panel dahil ama uye olma formunu gecerken orda passwird vs gibi ufak ingilizce bolumler var bunlari sa nasil ayarlayabilirim yardimci olabilirseni cok makbule gecer tesekkurler.

Son surumu kullaniyorum dun yukledim version nosu aklimda deil su anda tam ama ondan tamamen turkce olamiyor olabilirmi cok onemli benim icin bu iki durum

Ayrica ekstra konu kirliligi yaratmamak icin burda sormak istedim

Turkce kurdum sitenin buyuk bir kismi te oldu admin panel dahil ama uye olma formunu gecerken orda passwird vs gibi ufak ingilizce bolumler var bunlari sa nasil ayarlayabilirim yardimci olabilirseni cok makbule gecer tesekkurler.

Son surumu kullaniyorum dun yukledim version nosu aklimda deil su anda tam ama ondan tamamen turkce olamiyor olabilirmi cok onemli benim icin bu iki durum

Merhaba;

Üye kayıt formu gibi alanları tema çevirisi bölümünden yapabilirsiniz.

5-6 çeviri türü var. Modüller, Admin, Hata alanları, Tema(mağaza), E-postalar ... şeklinde. Hepsine teker teker göz atmanızı öneririm.

Kolay gelsin